Çatlatma iğnesi ve ovulasyon testi

Anladım çok teşekkür ederim, bende de ağrı ve batma hiç bitmedi akıntı da dahil inşallah güzel sonuçlar olr 14 ünden sorna yapmak istiyorum bende dediğiniz gibii yıkıcı oluyor

Çatlatma iğnesinin etkisi 1 haftada geçiyor diyorlar doğru mu acaba 14. gün de gebelik testi yapmanın uygun olduğunu biliyorum ama bu etki 5 gün sürüyor diyorlar 8 - 9. Günde zaten negatif çıkmaya başlıyormuş ben ilk kez oldm sizde belirtiler nelere acaba

Anladım çok teşekkür ederim, bende de ağrı ve batma hiç bitmedi akıntı da dahil inşallah güzel sonuçlar olr 14 ünden sorna yapmak istiyorum bende dediğiniz gibii yıkıcı oluyor
Canım şuan senin çatlatma iğnesinin tam olarak kaçıncı günü ve adet döngün kaç gün ?

Vallahi canım ben geçen ay o kadar umutluydum ki midem yanıyordu, tek taraflı kasık ağrım vardı ama olmadı 4 gün erken adet gördüm. Bu ay kendimi çok dinlememeye çalışıyorum. Bugüne kadar da hiçbir belirtiim yoktu. Bugün yine adet olacakmışm gibi ağrım var aynen adet ağrısı yine mi erken olacam acaba diyorum.

Hmmm o zaman bence 26. Güne kadar bekle sonra tekrar bı test yap
26. Güne kadar beklememe gerek yok gülüm 5 gün sorna adetim var 8. gündeym benim 14. günüm zaten adetin 2. gününe geliyor dün de gebelik testim pozitif di 12. Ve 15. Gun tekrar bakacağım

Merhaba canım. Ben de çatlatma iğnesi olalı 40 saat oldu.ovulasyon testi yaptım hala t çizgisi kopkoyu. Canım çok sıkkın yumurtam çatlamadı diyeSen ne yaptın son durum ne

Merhaba canım. Ben de çatlatma iğnesi olalı 40 saat oldu.ovulasyon testi yaptım hala t çizgisi kopkoyu. Canım çok sıkkın yumurtam çatlamadı diyeSen ne yaptın son durum ne
Canım iğneden sonra hormonlardan kaynaklı öyle çıkabiliyormuş. O yüzden iğneden sonra gebelik testi için bile bı 10 gün beklemek gerekmiş

Canım iğneden sonra hormonlardan kaynaklı öyle çıkabiliyormuş. O yüzden iğneden sonra gebelik testi için bile bı 10 gün beklemek gerekmiş
Sağol canım güzel haberler
Amin inşallah. Ne kadar süredir deniyorsunuz ?
6 ay kadar olacak. Çatlatma iğnesi önceki aylarda da oldum ama olmadı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…