Catlatma ignesi sonrasi

kutupyildizi123

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
18
0
31
Kızlar catlatma ignesi kullanıp gebe kalan yada kalmayanlar ne gibi belirtiler yaşıyor acaba? Yumurta aki gibi renksiz akıntı yok bende Yumurtam catlamamis mi oluyor çok strese girdim şimdiden. Catlatma iğnesini 4.gunu bugün

Selam bende ilk kez oldım bugün 12.günüm.. belirti olarak kasık ağrısı yaşıyorum hiç geçmedi fakat akıntı bende de olmadı. Yarın test yapıcam bakalım en kesin sonuç 14.gün çıkıyormuş ama ben yarın yaparım heralde.. akıntı olmaması çatlama olmadığı anlamına gelmiyorsa eğer bende de çatlamamıştır 😔😔

İnan hiç bilmiyorum bende. O yüzden keşke olumlu yada olumsuz sonuçlar alanlar görse cvp verse. Test yapınca buraya yazar mısın canım. Güzel haber vermen için dua ediyorum ♥️🤲

merhaba vanım ben bugün adet oldum maalesef iğne işe yaramadı umarım sen gebe kalırsın bu ay..
merhaba vanım ben bugün adet oldum maalesef iğne işe yaramadı umarım sen gebe kalırsın bu ay..
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım. Bi sonraki ay inşallah. Benim bugün 6.gunu .. kasiklarimda ve belimde ağrı oluyor gaz sancısı gibi. Gogus hassasiyeti. Ama dediğim gibi seffaf yumurta aki gibi akıntı olmadığı için hiç umudum yok. Bu ay tutmazsa yumurtlama testi alıp evde takıp edicem

Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım. Bi sonraki ay inşallah. Benim bugün 6.gunu .. kasiklarimda ve belimde ağrı oluyor gaz sancısı gibi. Gogus hassasiyeti. Ama dediğim gibi seffaf yumurta aki gibi akıntı olmadığı için hiç umudum yok. Bu ay tutmazsa yumurtlama testi alıp evde takıp edicem
Akıntı bende de olmadı bıktım artık ya

Bende çatlatma iğnesi yaptırmıştım geçen ay o kadar çok gebelik belirtisi oldu ki tamam bu defa tuttu dedim ama maalesef yine hasta oldum. Şişkinlik gögüs hassasiyeti adet olacakmışım gibi 1 hafta ağrı çektim. Hepsi iğnenin etkisiymiş demek ki 15. Gün test yaptım bişey çıkmadı günümde de adet oldum zaten

Sonucunuz ne oldu 🌸

Merhaba benimde 6. Gün iğneden sonra ve benimde akıntı yok belim ağrıyor sadece
İdrar testi yaptım tek çizgi maalesef iğnenin etkisi geçmiş oluyor herhalde umarım pozitife döner

X