Çatlatma iğnesi sonrası ne zaman adet oldunuz hanımlar

esnrcn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
72
9
21
Merhabalar çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet oldunuz hanımlar kaç gün beklemeliyim internette 10 ile 14 gün yazıyor ben 13. Günümdeyim eğer hamile değilsem ne zaman olurum tahmini

Merhabalar çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet oldunuz hanımlar kaç gün beklemeliyim internette 10 ile 14 gün yazıyor ben 13. Günümdeyim eğer hamile değilsem ne zaman olurum tahmini
Ben 18. Gün tam günümde adet olmustum hatta 14. Gün adet olmadım diye adetim gecikti diye kan vermeye giderken adet olup yoldan döndüm internette 14. Gün adet olunur yazıyor ya

Ben 18. Gün tam günümde adet olmustum hatta 14. Gün adet olmadım diye adetim gecikti diye kan vermeye giderken adet olup yoldan döndüm internette 14. Gün adet olunur yazıyor ya
Yani iğne adet tarihini değiştiriyor mu benim yarın 14. gün ama bat 19 Ekim. Öncesinde mi adet beklemeliyim ona göre doktora gidicem çünkü doktor 5 gün geçerse gel demişti

Yani iğne adet tarihini değiştiriyor mu benim yarın 14. gün ama bat 19 Ekim. Öncesinde mi adet beklemeliyim ona göre doktora gidicem çünkü doktor 5 gün geçerse gel demişti
Bak mesajla ben 30 aralikta adet olmustum iğne vuruldugum tarihi tam hatırlamıyorum ocağın 30 da tekrar adet oldum iğne gününü saymazsam öyle aklımda 18.gun olduğunu çok iyi hatırlıyorum dongum 30 gün

Bak mesajla ben 30 aralikta adet olmustum iğne vuruldugum tarihi tam hatırlamıyorum ocağın 30 da tekrar adet oldum iğne gününü saymazsam öyle aklımda 18.gun olduğunu çok iyi hatırlıyorum dongum 30 gün
Evet siz gününde olmuşsunuz ama erken olma ihtimali var mı acaba iğneden kaynaklı

Rica ederim ama inşallah adet olmazsın hamilesindir
Sağ kasığıma kramplar giriyor 3 gündür, adetime de daha var diye biraz umutlanmistim bu ağrıdan ama bu dediğinizi ben ilk defa duydum internette de yazıyormuş 14. günü adet olunur diye. Büyük ihtimal şuan adet ağrısı çekiyorum. Duanız için de teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Bugün iğnenin kaçıncı günü

Kızlar 3 Ekimde çatlatma iğnesi vuruldum 17 Ekimde kan verdim negatif çıktı hala adet olmadım. Ne zaman adet oluyoruz? Kandan negatifin dönmesi imkansız değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…