Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Kızlar bugün doktorum ameliyatta cuma gitmiştim yumurta on beş ti yani ultrasonda öyle yaziyir bugün gel demişti iğne için bakicam uygunsa yapicam demisti bugün gidemedim yarın gidicem acaba gün geciyirmu bir sıkıntı olurmu ya yumurta şuan kaç mm bilmiyorum

Selam kızlar :) bende aranıza katılayım dedim. İlk defa yazıyorum bu forumda. PKO hastasıyım, Klomen kullandım.
15.06’da doktora gittiğimde sadece 10mm olmuştu
19.06’da yani bugün gittim ve nur topu 20mm yumurtam olmuş :) hemen çatlatma iğnesini yaptı.
36 saat sonra ilişki ve sonra gün aşırı dedi :)
Çok heyecanlıyım, 3,5senedir uğraşıyorum.. bu ilk klomen ve iğne kullanışım.
Bir öneriniz var mı? Önümüzdeki günlerde dikkat etmem gereken? :)
Canım inşallah hayırlısı neyse o olsun inşallah bu ay bebisin seninle olur bende o yoldayım yarın belki iğne olucam on beş gün anca kesinleşiyor galiba normal hayata devam et ama kendini fazla yorma ağır bir şey kaldırma malum bebek olabilir dikkatli ol bende sormuştum öyle dediler canim

Canım inşallah hayırlısı neyse o olsun inşallah bu ay bebisin seninle olur bende o yoldayım yarın belki iğne olucam on beş gün anca kesinleşiyor galiba normal hayata devam et ama kendini fazla yorma ağır bir şey kaldırma malum bebek olabilir dikkatli ol bende sormuştum öyle dediler canim
İnşallah seninde yumurtan büyür ve iğneyle çatlar. Rabbim isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip etsin. Çok teşekkür ederim canım, sanırım ben 15 gün boyunca yatarım :))

Kızlar dün saat 12’de vuruldum iğneyi. Şimdi öylesine bi ovu testi yapayım dedim. Sanırım tam pik, T çizgisi C çizgisinden daha koyu, buda maximumda şuan anlamına geliyor dimi? Yani daha çatlamadı :)

IMG_2245.jpeg

Selam kızlar :) bende aranıza katılayım dedim. İlk defa yazıyorum bu forumda. PKO hastasıyım, Klomen kullandım.
15.06’da doktora gittiğimde sadece 10mm olmuştu
19.06’da yani bugün gittim ve nur topu 20mm yumurtam olmuş :) hemen çatlatma iğnesini yaptı.
36 saat sonra ilişki ve sonra gün aşırı dedi :)
Çok heyecanlıyım, 3,5senedir uğraşıyorum.. bu ilk klomen ve iğne kullanışım.
Bir öneriniz var mı? Önümüzdeki günlerde dikkat etmem gereken? :)
Sizin ile aynı gün olmuşuz catlatma iğnesini evlilik zamanı da aynı 3.5 yıl 😄 bu başlıkta ki yazışmalari okudum da nhl ve avokado isimli arkadaşlar gibi biz de güzel haberler alırız inşallah birde sonra gün aşırı birlikte olun bana da dedi doktor ama ne kadar sürecek 4 gün 5 gün bunu sormadım ya size birsey dedi mi

Kızlar dün saat 12’de vuruldum iğneyi. Şimdi öylesine bi ovu testi yapayım dedim. Sanırım tam pik, T çizgisi C çizgisinden daha koyu, buda maximumda şuan anlamına geliyor dimi? Yani daha çatlamadı :)

Eki Görüntüle 3263669
Sende görünce bende yaptım 😄 pik seviye de gözüküyor cidden akşama çatlar artık

Eklentiler

• 16872655903461521522517495856887.jpg
    16872655903461521522517495856887.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar bugün doktorum ameliyatta cuma gitmiştim yumurta on beş ti yani ultrasonda öyle yaziyir bugün gel demişti iğne için bakicam uygunsa yapicam demisti bugün gidemedim yarın gidicem acaba gün geciyirmu bir sıkıntı olurmu ya yumurta şuan kaç mm bilmiyorum
Canım öğrendin mi kc cm olmuş 20 olmuştur diye düşünüyorum merak ettim 😊

Herkese merhaba :) Ben 3 haziran akşam 10da çatlatma iğnesi oldum. Doktor 36 saat sonrası birliktelik önermişti ancak denk gelmedi. 4 haziran gecesi ve 5 haziran gecesi birliktelik oldu. Sizce tutmama ihtimali var mı saat kaynaklı? Kafam cok karıştı deneyimli arkadaşlar deneyimini paylaşırsa çok sevinirim
Eger catlatma iğnesi olmadan önce içerde canlı sperm varsa olur ömürleride herkes farklı bsey diyor kimsi 5 gün duruyorda diyor 2gunde tamamen şans meselesi

Sizin ile aynı gün olmuşuz catlatma iğnesini evlilik zamanı da aynı 3.5 yıl 😄 bu başlıkta ki yazışmalari okudum da nhl ve avokado isimli arkadaşlar gibi biz de güzel haberler alırız inşallah birde sonra gün aşırı birlikte olun bana da dedi doktor ama ne kadar sürecek 4 gün 5 gün bunu sormadım ya size birsey dedi mi
Valla bana bir hafta boyunca gün aşırı yap dedi :)) hadi bakalım inşallah birbirimize güzel haberler veririz. Burdan gün gün haberleşelim :))

X