Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Kızlar bir şey sorucam çatlatma iğnesi den sonra dikkat edilmesi. Gereken bir şeyler varmı merak ettim malum bayram temizlik ağır şeyler kaldır indir yapıyorum yün yıkıyorum işte

Kızlar bir şey sorucam çatlatma iğnesi den sonra dikkat edilmesi. Gereken bir şeyler varmı merak ettim malum bayram temizlik ağır şeyler kaldır indir yapıyorum yün yıkıyorum işte
Valla canım bana doktor bişey demedi normal hayatına devam et dedi ama sen yinede çok ağır işler yapma kendini zormala.

Canım bende göğüs ucumda hassasiyet oldu acıyordu dokununca ve ilk defa bunu yaşadım normalde göğüslerim ağrırdı ama bu sefer sadece ucu acıyordu. Gaz problemim var ve iki gün önce özellikle sabah ilk uyandığımda bacak ağrısı ve belime sancı giriyordu son olarakta dün baya akıntım geldi bu kadar canım. Sonucum daha çıkmadı beklemedeyim bende

dikkat etmelisin diye doktor uyarmadı beni de canım ama sen yinede ağır kaldırma seni zorlayacak hareketler yapma

Canım büyük ihtimalle belli olur sende yarın hemen betaya baktır bence hepinize çok teşekkür ederim kızlar ve çok dua ediyorum Allahım tüm isteyen herkese bu duyguyu tattırsın sizdende güzel haberler bekliyorum inşallah bu yolda çok yorulmuş gibi hissedebilirsiniz ama sabırlı olun kızlar

Canım valla doktor pozitif dedi betayı sorduğumda ise baya yüksek çıkmış 30 bin dedi kulaklarıma inanamadım duyunca acaba yanlış mı söyledi diye düşünmedim değil

Canım valla doktor pozitif dedi betayı sorduğumda ise baya yüksek çıkmış 30 bin dedi kulaklarıma inanamadım duyunca acaba yanlış mı söyledi diye düşünmedim değil
Maşallah canım inşallah sağ saglim kucağına alırsın Allah herkese nasip etsin annelik duygusunubende igne vurulcam yarın çok heyecanlandım ya

Saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Darısı anne olmak isteyen herkesin başına Aminnnnn

daha 10.günüm canım bugün yaptım negatif çıktı artık bilemiyorum
Merhaba sanırım hamişsiniz yorumlarda gördüm de ben de sorcaktım bugün 10. Günum yumurtam femarayla kendi kendine çatladı iğnesiz ve bugün normal test yaptım tek çizgi beyaz akıntı var ara ara bir de alt kasığımda ara ara vuran ağrılar var yarın erken gebeliktesti mi yapsam napsam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…