Çatlatma iğnesi serüveni

ehpz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2022
21
5
29
Herkese merhaba 10 günlük gonal-f tedavisinden sonra 1 ekim de çatlatma iğnesi yaptırdım yarın 10. Günüm. Aşırı heyecanlıyım. Tecrübelerinizi paylaşırmısınızzzzz

Bende geçtiğimiz ay klomen catlatma ignesi vuruldum.. asiri heyecanliydim gunleri zor gecirdim fakat nasip olmadı.. bu ay ikinci kez kullandim bir hafta oldu henuz bu sefer bi onceki kadar heyecanli stresli ve beklenti içinde değilim.. çünkü cok isteyince ve olmayinca gunlerce ağladım.. o yuzden akisina biraktim bu ay rabbim hayırlısını versin sana bana ve isteyen herkese

gerçekten çok zor bir süreç bende düşünmemeye çalışıyorum inşallah beklediğimize değer...

Herkese merhaba 10 günlük gonal-f tedavisinden sonra 1 ekim de çatlatma iğnesi yaptırdım yarın 10. Günüm. Aşırı heyecanlıyım. Tecrübelerinizi paylaşırmısınızzzzz
Merhaba n’aptınız acaba hamile misiniz

Eklentiler

• C8A8DE91-9423-458E-9C0A-D3CC46E0F73E.jpeg
    62,4 KB · Görüntüleme: 51
Sabah test yaptım silik çizgi gördüm ama umutlanmamak için kan vermeye korkuyorum bilmiyorum napcağımı
Ahh inşallah hamilesindir brnde 10 günlük gonal f kullandım 6 ekimde çatlatma iğnesi oldum. Kaçıncı hününüz acaba

Benimde bugün 10.günüm 2.ayım klomende

Kaç yumurtanız oldu acaba kaç mm idi
Bir tanesi 20 mm bir tanesi 17 diğeri 13 ve 14 dü sanırım 5 yumurta dedi doktorum ama ikisi gelişmiş sadece Ama yinede hepsini değerlendireceğiz umarım tutar

Bir tanesi 20 mm bir tanesi 17 diğeri 13 ve 14 dü sanırım 5 yumurta dedi doktorum ama ikisi gelişmiş sadece Ama yinede hepsini değerlendireceğiz umarım tutar
İnşallah tutmuştur canım. Çatladıgını gördünmü peki ultrasonda? Bide progestan flan verdi mi sana

İnşallah tutmuştur canım. Çatladıgını gördünmü peki ultrasonda? Bide progestan flan verdi mi sana
Ben ovülasyon testi kullandım iğnrdrn bu yana gitmedim doktora ilişkiden 12 gün sonra betaya bakacağız dedi. Ovülasyon testimde iğneden 7 gün sonra çatlama göründü ben test aldığım yer ile de takip ettim günlük. Umarım tutunur. Sizde durumlar nasıl

İğne olduktan snra ovülasyon testleri yanıltır canım

Bilmiyorum vallahi aldığım yerle çıkan sonuç üzerinden ilerledik
Aldıgın yere iğne vurulduğunu söyledin mi canım? İğne lh hormonu, vs.. içerdiğinden testlerde hep pik gösterir ve hamile gösterir etkisi azalınca bitince testlerdeki görüntüsüde silikleşir. Büyük bi ihtimal etkisi geçmiş ve sen silik görmüssün. Hayırlısı inşallah hepimiz hamile oluruzda

Tabi tabi ipnr vurulduğum için 6-7 gün yumurtlama gösterecek sonra çatlama olacak dedi silik olduğunda bana at dedi sonrada çatlama göründü. Amin inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…