Çatlatma iğnesi serüveni

Tabi tabi ipnr vurulduğum için 6-7 gün yumurtlama gösterecek sonra çatlama olacak dedi silik olduğunda bana at dedi sonrada çatlama göründü. Amin inşallahhh
İşte canım 6 7 gün sonra çatlamıyor yumurtan 36. Saat ve onu takip eden saatlerde catlamış oluyor zaten.. böyle yapıp insanları kandırmasalar keske bosu bosune testtini bitiriyor

İşte canım 6 7 gün sonra çatlamıyor yumurtan 36. Saat ve onu takip eden saatlerde catlamış oluyor zaten.. böyle yapıp insanları kandırmasalar keske bosu bosune testtini bitiriyor
Neyse sorun yok ben 36. Saati değerlendirdim ve sonrası gün aşırı soktorumun söylediği şekilde Allah yardımcımız olsun. Siz ne zaman test yapacaksınız

Ben 4 gün sonra falan tabi adet olmazsam
İnşallah olmayız bana duphaston verdi iki günlük ilacım kaldı o ilaç bitince 5 yada 6. Günde adet olunuyor ya o zaman çok beklemiş oluyorum adetin geçmesini beklersem 13. Günde falan yapsam bende 6 ekimde iğne oldum

Bugün 11. Gün 82.71 çıktıı ayy yükselir mi dersiniz

Ah az önce başka biri daha dedi yüksek çıkmış diye bugün iğnenin 12. Günü iğnenin etkisi değildir dimi
Test yapsaydın koyulaşmaya göre anlarsın biraz canım evdeki imkanlarınla. Yok ya değildir yüksek cıkmış çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…