Çatlatma iğnesi ovitrelle 14. Gün erken gebelik testi sonucumu değerlendirir misiniz?

seeymaaa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
422
486
27
20 temmuzda çatlatma iğnesi oldum kızlar 12. Gün testte hayali çizgiyi görünce kan verdim beta hcg 4.63 çıktı doktoruma sordum 2 gün sonra tekrarla dedi 13. Gün gece kaset test yaptım negatif çıktı bu sabah kalktığımda ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çıktı bu eklediğim testlerin hepsi erken gebelik testi sizce gebelik var mıdır?

Eklentiler

• 32380B50-3B77-4D55-8DEE-7BA336AA8F02.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 1.435
belirtilerin varmi cnm
Normalde adetime 10 gün kala inanılmaz göğüs ağrısı yaşıyorum bu sefer hiç yok bel ağrım iğne olduğumdan beri aşırı arttı midem ekşiyor ara ara bir de yine ara ara kasıklarıma ağrı girip geçiyor

her ay adete 10 gun kala gogus agrisi yasiyon bu sefer yok yani gogus agrin oylemi cnm

bu ay bndeki tek farkda bu aslinda benimde ayni senin gibi 10 gun kala en az 1 hafta kala baslardi gogus agrim bu sefer yok adetim 2 gun gecikti test yapmaya korkuyom yapamiyom adete 4 gun kala test yapmistim oncesi negatifti sonradan silik bir cizgi gormustum ama kuruma cizgisi olarak kabul ettim benimde sol kasik agrim var ve bel agrim var adet belirtimde var aslinda

Benim daha adetime var ama iğne olduğum için zaten 16-17 en geç adet olunuyormuş hakkımızda hayırlısı olsun inşallah birazcık daha bekle istersen test için

Benim daha adetime var ama iğne olduğum için zaten 16-17 en geç adet olunuyormuş hakkımızda hayırlısı olsun inşallah birazcık daha bekle istersen test için
aynen cnm bekliycem ama aksama kadar yada yarina kadar oldum oldum olmadim suphe duyarim cunku normade gecikme yasamam biseyin etkisi olmadikca erken adet olurum bn 25 gunde birde sey sorcam cnm akintin varmi

aynen cnm bekliycem ama aksama kadar yada yarina kadar oldum oldum olmadim suphe duyarim cunku normade gecikme yasamam biseyin etkisi olmadikca erken adet olurum bn 25 gunde birde sey sorcam cnm akintin varmi
Var canım ama ben vajinal fitil kullanıyorum o yüzden var diye düşünüyorum

Merhabalar, sonucunuzu merak ettim, umarım bebeğiniz sizinledir

insalllah cnm yaa senin varmi bebegin
15 yaşında bir oğlum, 7 yaşında bir kızım var tatlım. Ama oğlum Amerika’da okuyor, artık çok sınırlı görebiliyorum. Kızım bizimle. Yaşım 41, amh değerim 0.33lere düşmüş. Ben ayrılmıştım, yeni evlendiğim eşimin hiç çocuğu yok, o yüzden istiyoruz nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…