Çatlatma iğnesi olup hamile kalanlar yardımcı olabilir misiniz

cicek jfj

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2023
105
49
26
Merhaba kızlar ben 11 Eylül'de çatlatma iğnesi oldum dün test yaptım pozitif bugün negatif sizce pozitife döner mi böyle birşey yasiyan var mı bana umut olur musunuz ama hiç belirtim de yok

Merhaba kızlar ben 11 Eylül'de çatlatma iğnesi oldum dün test yaptım pozitif bugün negatif sizce pozitife döner mi böyle birşey yasiyan var mı bana umut olur musunuz ama hiç belirtim de yok
Yarın 14. Gün olacak iğne gününü saymayin diyorlar genelde. Yarın tekrar yapın belli olur. Hayırlısı olsun hakkınızda

Merhaba, bu stresi yaşamak çok zor, testler çok yanıltıcı olabiliyor ve bu stresi daha da pekiştiriyo. Bence imkanınız varsa kan testi yaptırın. Umarım bebeğiniz sizinledir 🙏🏻

Merhaba bende 11 ve 18 eylülde vuruldum dün pozitif çıktı, hafif lekelenme kasık ve bel ağrısı mevcuttu bugün adet günümdü adet görmedim. Çatlatma pozitif yapıyormus sonra öğrendim o yüzden cuma erken gebelikle tekrar yapacağım sizin görüntünüz var mı

Eklentiler

• IMG_7929.jpeg
    IMG_7929.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 2
Merhaba bende 11 ve 18 eylülde vuruldum dün pozitif çıktı, hafif lekelenme kasık ve bel ağrısı mevcuttu bugün adet günümdü adet görmedim. Çatlatma pozitif yapıyormus sonra öğrendim o yüzden cuma erken gebelikle tekrar yapacağım sizin görüntünüz var mı
Anlamadım iki iğne mi vuruldun

Merhaba arkadaşlar bende 13 Eylül'de ilk defa yumurta çatlatma iğnesi oldum bugün 11 gün vurulduğum günü saymazsam ilk bir hafta kasıklarım da çok ağrı vardı sonrasında adet olacakmışım gibi belirtilerim olmaya başladı bugün erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı sizce pozitife döner mi bu konuda bilgisi olan var mı ya da öncesinde bu tarz belirtiler yaşayan

X