Çatlatma iğnesi olanlarrrrrr

bizde 8-9 aydır deniyoruz fakat amh fsh prolaktin dengesiz diye doktor tüp bebek önerdi fakat ben yinede başka doktora gittim yumurtlama takibi yapıldı 21 ağustosta çatlatma iğnesi oldum bugün 6. günüm kasıklarım regl olacak gibi ağrıyor ailemede söylemedim sürekli soruyolar diye kimseye anlatmak istemiyorum size yazmak istedim sizdede oldumu bu durum iyi şeyler duymak isti

umarım çok güzel haberler alıırız sizden bende polikstik var 8/9 aydır deniyoruz kendim ovilasyon yaptım .yumurtlama takibi ve çatlatma iğnesi olmak istiyorum. rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

umarım çok güzel haberler alıırız sizden bende polikstik var 8/9 aydır deniyoruz kendim ovilasyon yaptım .yumurtlama takibi ve çatlatma iğnesi olmak istiyorum. rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşAllah herşey nasip ovulasyonla takip edince ben iyice kafaya takıyorum oyüzden bıraktım eşimle sanki bi görev için birlikte oluyomuşum gibi hissediyorum oyüzden kendi sağlığım için bıraktım🤗

X