Çatlatma iğnesi olanlarrrrrr

nazeninn2131

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2024
23
2
27
Merhaba arkadaşlar bir yıldır gebe kalmak istiyorum ama maalesef daha kısmet olmadı 29 temmuzda çatlatma iğnesi oldum yani 5 gün önce onda öncesi de letu adında bi ilaç kullandım doktorum yazdı şimdi çok heyecanlı bi bekleyiş içindeyim başka çatlatma iğnesi olan varmı hadi sizde gelin yorumlara

İki defa kullandım temmuzun 26 sında çatlatma iğnesi artı aşılama oldu bende öncesinde femara kullandım sanırım letu ve femara yanı ilaç bünyesinde beklemedeyim dilerim güzel haberler alırız

İki defa kullandım temmuzun 26 sında çatlatma iğnesi artı aşılama oldu bende öncesinde femara kullandım sanırım letu ve femara yanı ilaç bünyesinde beklemedeyim dilerim güzel haberler alırız
O zaman ilk çatlatma iğnen değil değil mi ben aşılama olmadım çünkü ilk iğnem olduğu için ikimiz de güzel haberler alırız inşallah ne zaman test yapacaksın?

Evet ilk değil. 3 günüm var test yapıp hastaneye bildirmem gerekiyor. İnşallah ikimizde o mutlu haberi alırız . Ovulasyon testiyle de takibini yapabilirsin . Çatladığı zaman kasık da ağrı ve yumurta akı kıvamında akıntın olur

Evet ilk değil. 3 günüm var test yapıp hastaneye bildirmem gerekiyor. İnşallah ikimizde o mutlu haberi alırız . Ovulasyon testiyle de takibini yapabilirsin . Çatladığı zaman kasık da ağrı ve yumurta akı kıvamında akıntın
Evet ilk değil. 3 günüm var test yapıp hastaneye bildirmem gerekiyor. İnşallah ikimizde o mutlu haberi alırız . Ovulasyon testiyle de takibini yapabilirsin . Çatladığı zaman kasık da ağrı ve yumurta akı kıvamında akıntın olur
Yaaa canım inşallah vardır sende. Benim daha çok var çıldırcak gibiyim biran önce günler geçişinde test yapıyım diye ovulasyon testinde nasıl takip ederim pek bilmiyorum onu yumurtam güzel büyümüş iki tane dedi doktor çatlatma iğnesi vurdu benim aklımda ki sorulardan biri de acaba çatladı mı hiç belirti yoktu bende ama bugün sabahtan beri böyle vücudumda ağırlar hissediyorum belim ağrıyor inşallah çatlamıştır ya

Ovulasyon testi aynı hamilelik testi gibi iki koyu çizgiyi görürsen çatlamış demektir ama onu yapamıyacaksan bile günlerini değerlendirsen yeter. Doktorun dediği günleri yani 36 saat sonrasını ve akabinde olan 4 günü değerlendir sonrasında bir gün değil birgün olacak şekilde birgün arayla yani ilişkiye devam et ve bol bol istirahat et

Ovulasyon testi aynı hamilelik testi gibi iki koyu çizgiyi görürsen çatlamış demektir ama onu yapamıyacaksan bile günlerini değerlendirsen yeter. Doktorun dediği günleri yani 36 saat sonrasını ve akabinde olan 4 günü değerlendir sonrasında bir gün değil birgün olacak şekilde birgün arayla yani ilişkiye devam et ve bol bol istirahat et
4 günü değerlendirdim canım şimdiden sonra söylediğin gibi yapcam inşallah tutar çok sağol

4 günü değerlendirdim canım şimdiden sonra söylediğin gibi yapcam inşallah tutar çok sağol
Ne demek canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu kendini strese sokma ve pozitif düşün başka sormak istediğin birşey olursa sorabilirsin dilerim bu ay güzel haberler alırız🌸🤲🍼

Merhaba arkadaşlar bir yıldır gebe kalmak istiyorum ama maalesef daha kısmet olmadı 29 temmuzda çatlatma iğnesi oldum yani 5 gün önce onda öncesi de letu adında bi ilaç kullandım doktorum yazdı şimdi çok heyecanlı bi bekleyiş içindeyim başka çatlatma iğnesi olan varmı hadi sizde gelin yorumlara
Ben 1 ağustosta iğne vuruldum bugün 10. Günüm 7.pozitif 8 hayalet çizgiydi sonrasında pozitife dönen var mı ve 9. Ve bugün yani 10. Günde hafif bel ağrısı mide bulantısı ve baş dönmesi var sizce hala iğne etkisi mi

Henüz bilmiyorum bugün 13.gunum ama belirtileri geçti umudum da yok açıkçası testte yapmadım daha
Benim de iğneden sonraki 16. Günüm 2 gün önce evde test yaptığımda silik çizgi vardı bugün tekrar yaptım koyu iki çizgi çıktı baya ümitlendim yarın kan vereceğim. 14. Gün iğnenin etkisi geçiyor diyorlar siz test yaptınız mı son durumunuz nedir ?

Benim de iğneden sonraki 16. Günüm 2 gün önce evde test yaptığımda silik çizgi vardı bugün tekrar yaptım koyu iki çizgi çıktı baya ümitlendim yarın kan vereceğim. 14. Gün iğnenin etkisi geçiyor diyorlar siz test yaptınız mı son durumunuz nedir ?
İki gün önce yaptım aşırı silik vardı daha yapmadım test

bizde 8-9 aydır deniyoruz fakat amh fsh prolaktin dengesiz diye doktor tüp bebek önerdi fakat ben yinede başka doktora gittim yumurtlama takibi yapıldı 21 ağustosta çatlatma iğnesi oldum bugün 6. günüm kasıklarım regl olacak gibi ağrıyor ailemede söylemedim sürekli soruyolar diye kimseye anlatmak istemiyorum size yazmak istedim sizdede oldumu bu durum iyi şeyler duymak istiyorum

X