çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Bende ayın 18 de aşılama oldum ilki dış gebelik di çatlatma iğnesinden 9 gün geçti ama bekleyemiyorum. İdrar testi yapsam nasıl olur sizce
Yanıltıyor yapma bence düne kadar silik çizgi vardı bende bu gün o da yok ümidini kaybetmene neden oluyor. İnanılmaz başım dönüyor gebelik belirtisi mi vertigo atağı mı diye diye bitirdim kendimi bende bekliyorum ben 14 ünde iğne vuruldum bu gün 10. Gün

Bugün ikinci kan testini yaptırdım. Beta hcg 38.6 dan 131.45 e çıkmış. Hamileyim:anneadayı:. Darısı tüm isteyenlerin başına :nazar:
Öyle sevindim ki anlatamam allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Peki sancın fln varmıydı? Bende hiç yok da bekliyorum hala bi de bu gün kaçıncı günündü?

Yanıltıyor yapma bence düne kadar silik çizgi vardı bende bu gün o da yok ümidini kaybetmene neden oluyor. İnanılmaz başım dönüyor gebelik belirtisi mi vertigo atağı mı diye diye bitirdim kendimi bende bekliyorum ben 14 ünde iğne vuruldum bu gün 10. Gün
Beklemeye çalışıyorum ama çok merak ediyorum nasıl dayancam

Ben bu gün 11. Günüm sabah idrar testi yaptım negatifti çöpe attım sonra sitede dolaşırken bi kaç saat sonra çöpten çıkarıp pozitif gören ve hamile olan birisinin yazısını okudum merak ettim gittim 3-4 saat sonra aldım ikinci çizgi silik ama var.. bide ben ilk idrarla yapmamıştım ayyy olabilir mi acaba yarın ilk idrarla yeniden yapıcam inşallah olur:süslü:

Ben bu gün 11. Günüm sabah idrar testi yaptım negatifti çöpe attım sonra sitede dolaşırken bi kaç saat sonra çöpten çıkarıp pozitif gören ve hamile olan birisinin yazısını okudum merak ettim gittim 3-4 saat sonra aldım ikinci çizgi silik ama var.. bide ben ilk idrarla yapmamıştım ayyy olabilir mi acaba yarın ilk idrarla yeniden yapıcam inşallah olur:süslü:
Canim seni umitsizlige dusurmek icin soylemiyorum ama benimde 11 gun sonrada silik cikmisti normalde hic oyle olmazdi 13 gun kan verdim negatif ve adet oldum. Umitsizlige dusme ama ben cokk asiri umutlanmistim cook uzuldum hatta psikolojik olara her belirtiyi yasadim gogus buyumesi damarli gogus kasik agrisi mide bulantisi. Demek istedigim evet hamile olabilirsin ama olmama ihtimalinde var kan testi ver gercegi ogren derim insallah hamilesindir :)

İnşallah demen bile yeterli teşekkür ederim canım☺️ Evet yarın ilk idrarla bi daha yapıcam kan testi için korkuyorum açıkçası bat27 mayıs o günü geçirip yapmayı düşünüyorum inşallah olumlu sonuç alırım bu sefer

İnşallah demen bile yeterli teşekkür ederim canım☺️ Evet yarın ilk idrarla bi daha yapıcam kan testi için korkuyorum açıkçası bat27 mayıs o günü geçirip yapmayı düşünüyorum inşallah olumlu sonuç alırım bu sefer
Sen bu azimle bence hamilesinn ☺️☺️☺️ İnşallahhh yani şaka bi yana bence hamilesinn

Bende geçen ay dış gebelik den sonra bu ay gonal f artı olivitre kullandım sonra da aşılama oldum test yapmamak için kendimi zor tutuyorum Meliffsu inşallah seninde güzel haberini alırız

Bende geçen ay dış gebelik den sonra bu ay gonal f artı olivitre kullandım sonra da aşılama oldum test yapmamak için kendimi zor tutuyorum Meliffsu inşallah seninde güzel haberini alırız
İnşallah bekleyen her anne adayı güzel haberler alır sen de,ben de, hepimiz... kaç gün oldu aşılamadan sonra?

Catlatma ignesinden sonra 16.gun kahve lekenmem oldu. Bugun 6.gun sadece kahve leke oluyor biraz akinti oldu gerisi hep sildigimde geliyor sadece. Gebelik testi yaptim negatif cikti. Boyle yasayan var mi

Kızlar slm sabah kalktım kalkar kalkmaz idrar testi yaptım ama test bozuk çıktı iki çizgi de çıkmadı şansıma. Yani yine ilk idrarı kaçırdım ve başka bi test daha yaptım yine 1 saat sonra ikinci çok silik bi çizgi daha gördüm başka marka test kullandım bu sefer. Ancak kasık değil komple alt karnımda batmalar ve sancı var hep diyorum ümidim yok diye bat yarın benim Pazartesi ye kadar hastalanmazsam kan testi yaptırıcam. Gece rüyamda hanileydim iş yerimde çekmeceyi açıyordum iki bebek çıktı ben erkek çocuğunu kucağıma alıyorum yazık diyorum anneleri yok ben mi evlat edinsem diyorum fln. Kabusum oldu valla rüyamda bile uğraşıyorum. Hanile değilsem de biran önce hastalansam da kuşkulardan kurtulsam

Kızlar slm sabah kalktım kalkar kalkmaz idrar testi yaptım ama test bozuk çıktı iki çizgi de çıkmadı şansıma. Yani yine ilk idrarı kaçırdım ve başka bi test daha yaptım yine 1 saat sonra ikinci çok silik bi çizgi daha gördüm başka marka test kullandım bu sefer. Ancak kasık değil komple alt karnımda batmalar ve sancı var hep diyorum ümidim yok diye bat yarın benim Pazartesi ye kadar hastalanmazsam kan testi yaptırıcam. Gece rüyamda hanileydim iş yerimde çekmeceyi açıyordum iki bebek çıktı ben erkek çocuğunu kucağıma alıyorum yazık diyorum anneleri yok ben mi evlat edinsem diyorum fln. Kabusum oldu valla rüyamda bile uğraşıyorum. Hanile değilsem de biran önce hastalansam da kuşkulardan kurtulsam
Ay insallah canim yaa Allah gonlune gore versin bakalimm guzel dusun Allahin izniyle o ne derse o olur

Ümidini yitirme qlütfen inşallah sağlıklı bebekler sağlıklı hamilelikler yaşarız. Bende ilk idrarımla dayanamayıp yaptım sabah negatif çıktı. Üzüldüm ama çarşamba günü kana baltırmadan yok demiycem. Progestan kullanıp musun bu arada onu da merak ettim rüyam güzel bence. Bide hiç altı gün öncesi testi yaptın mı

X