çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Benimde 2 gündür belli aralıklarla kasık ağrım bel ve bacak ağrım var sık idrar çıkma arafa mide bulantısı var benim3 gün var bata
Senin daha yakınmıs canım bat günün . Bak belirtilerin de varmıs bence kesin hamilesin evrene pozitif enerji yay ki pozitf olsun kötüyü çagırma yani . Benim daha var bakalım regle

Senin daha yakınmıs canım bat günün . Bak belirtilerin de varmıs bence kesin hamilesin evrene pozitif enerji yay ki pozitf olsun kötüyü çagırma yani . Benim daha var bakalım regle
Bende öyle hissediyorum :))yok çok şükür bir kızım var zaten benim kendimi iyiyede kötüyede hzırladım ilk denememiz bu uzun zamandır olmazsa denemeye devam yani:) önemli olan hamile kalmak değil benim için sağlıkla devam etmesi düşük yaşdım tekrar yaşamak istemiyorum aynı şeyleri

Bende ne kadar erken öğrensem iyi olur aslında doktor asprin vereceğiö dedi regl geçince hemen test yap pozitifse gel ilaca başlayalom dedi

Ben de riskliyim. O nedenle suan aspirin kullaniyorum. Yarin kanda pozitif olursa claxane da baslayacagim....

Ben de riskliyim. O nedenle suan aspirin kullaniyorum. Yarin kanda pozitif olursa claxane da baslayacagim....
Evet dün okudum canım benim ilk kızım evlendğimi ilk aylar oldu kaza ile ve sorunsuz bir hamilelik geçirdim 2 yıl sonra yine kaza ile hamile kalmışım ama gelişmedi kürtj oldum sonra ara verdik 1 yıl geçen yıl biokimyasal gebelik ve boş gebelik yaşadım histereskopi oldum şuan ilk denememiz bu şekilde

İnsallah kismet olur cnm...

Eger suan olmadiysa dr hsg istedi benden de. Zorlu bir islem mi??? Nerede yaptirmak iyi olur? Ozel ya da devlet...

İnsallah kismet olur cnm...

Eger suan olmadiysa dr hsg istedi benden de. Zorlu bir islem mi??? Nerede yaptirmak iyi olur? Ozel ya da devlet...
Evet bende yaptırdım yapışıklıl vardı oyüzden hist operasyonu oldum zaten hastanede çektirmedim benözel eco çeken yerler var orsa çekildim hiç hissetmedim bile 2 dk sürüyor acı falan yok yani hsgde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…