çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Evet bende yaptırdım yapışıklıl vardı oyüzden hist operasyonu oldum zaten hastanede çektirmedim benözel eco çeken yerler var orsa çekildim hiç hissetmedim bile 2 dk sürüyor acı falan yok yani hsgde
Super canim o zaman. Beni baya korkuttularda. O yuzden nerede yaptirsam karar veremedim...

Buarada bende bugun tek degisiklik var. Meme ucundan arkalarina dogru yayilam cekilme hissi, acisi var. Oysa hicbir belirtim yoktu. Ateste yuksek hala :)

Super canim o zaman. Beni baya korkuttularda. O yuzden nerede yaptirsam karar veremedim...

Buarada bende bugun tek degisiklik var. Meme ucundan arkalarina dogru yayilam cekilme hissi, acisi var. Oysa hicbir belirtim yoktu. Ateste yuksek hala :)
Bence sende hamilesin gibi hissediyoeum nedense zaten idrar testleri yanıltıcı plabilir ona çok takılma bence önemli olan kan testi umarım oda yüksek yüksek çıkar:)

Bence sende hamilesin gibi hissediyoeum nedense zaten idrar testleri yanıltıcı plabilir ona çok takılma bence önemli olan kan testi umarım oda yüksek yüksek çıkar:)
Amin canim insallah. Yarin belli olacak artik hersey...

gunaydin. sabah kan verdim sonuc bekliyorum bakalim. var mi kan sonucu cikan?

Bir saatte çıkıyor dimi sonuç güzel haberini alırız inşallah İdrar testi yaptırdınmı onda sonuç ne

X