çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

amin inş. cnm bide benim yerimeısırı ver totosundan bende aynını yapacağım bi gelsin totosuna totosuna vurucam nerde kaldın bizi bukadar beklettin nazlım dicem ama keşke gelse artık ((((( bende haftaya nasipse vurulcam yani yumurta oluşmuş iseki inş. oluşmuştur vurulurum ve hamile kalırım inş. rabbimmmmmmmmmmmm

süreci paylas olur mu?kac tane yumurtan var overlerde, yumurtaların mm'i kaç ?
ne zamandır tedavi görüyorsun ılk catlatma ıgnen mı canım?benım ılk iğnem. vurulalı 4 gun oldu degısık agrılar batmalar hıssedıyorum su an. sanırım hormon ihtıva ettiği için bu iğnelerde aynı klomenın yaptıgı etkıleri yapıyor...8 gun daha bekleyecegım cok zor gecıyor zaman, sabretmek zor. aslında adet olunca sabırsızlık bıtıyor. ne zaman ultrasonda 20mm yumurtacıklarımı gorüyorum sabırsızlık o zaman baslıyor.hele bu ay ıkı tane olustu; bırı 20mm dıgerı 16 mm .ultarason resımine bakıp bekıp sevdım kara ıkı noktayı(yumurtalarımı) bebek olsa ne kadar sevecegım sen dusun artık:) asırı hormon yuklemesı oldu :)duygusala baglandım...

Ben 26 aralıkta çatlatma iğnesi vuruldum okadar sabırsızlandım ki 15 gün test yapmak için geçmeyecekmiş gibi geliyor umutlanmak istemiyorum sonra çok üzülüyorum klomenden sonra ovitrella diye bir iğne oldum ilk iğnesinde hamile kalan var mı? Artık kucağımda bir bebek istiyorum Allahım inşallah kısmet eder.

malesef gebelik olmadı nur topu gıbı 3 cm lık kisttim olustu.o kadar cok buyumus kı yumurta catlyamadan kıstte donuşmüş.bırakıyorum artık ilacı mılacı psikolojım berbat oldu zaten catlatma ıgnesını cok zor bulmustum.uzun bır süre dinlenme donemıne gırıyorum.dun bırde rahım fılmı cekıldım berbat durumdayım bu kadar acı cekmek yeter gebelık de olsa kaldırabılecek psikolojide degılım....Allah sızlerın yardımcısı olsun

kızlar ben de 37 saat önce vuruldum ovitrelle. dr hangi saatte olacağını söylemedi sadece ertesi gün mutlaka birliktelik önerdi.şaşırdım kaldım şimdii .bir de ben progestan kullanacağım ne işe yaradığını bilen var mı aranızda :)

Merhaba, ben çatlatma iğnesinden 13.gün sonra idrar testi yaptım çıkmadı 15.gün yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı.Şuan 5+5 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir...:26:

cnm hayırlı olsun doğum yapma
k üseresin sanırım umarım bisde görürü iğneden sonra çisgiyi:2:

meliha çok üsüldm cnm benim 16mm 1 tane olmuş yumoşum yarı+n ak
şam vurulcm iğnemi ilk
defa hayı+rlı+sı+ inş.

Meraba 2 kez çatlatma iğnesi oldu banada ama maalesef yine bu ayda adet gördüm artık klomenden ve bu iğneden bıktım başka yöntemleri araştıracam

merhabalar bende bu ay ilk kez klomen kullandım ve ovitrelle vuruldum iğneden sonraki 9 uncu gün
çok heyecanlıyım umutluyum günler geçmek bilmiyo zor tutuyorum kendimi test yapsam mı acaba????

Ben catlatma ignesinin 11 gunundeyim bugun test yaptim malesef negatif, bilmem ki belki de daha erken :s

Ben catlatma ignesinin 11 gunundeyim bugun test yaptim malesef negatif, bilmem ki belki de daha erken :s

Mrb bende çatlatma iğnemin 14.gunundeyim test yaptım negatif çıktı senin mesajini okuyunca merak ettim hamile misin acaba bana da umut olur;(

Mrb arkadaşlar konuya biraz ara verilmiş galiba ama bnde durummu burda paylaşmak istiyorum. Bende klomen kullandım ve 2 gün önce çatlatma iğnesi yapıldı sabırsızlıkla sonucu bekliyorum. Bu şekilde hamile kalanlar varsa onlardanda umut dolu mesajlarını bekliyorum...

Kimse bana bişey yazmamiş heralde kimse görmedi ama mesajımı görüpte merak eden olursa die yazmak istiyorum adetim iki gün gecikti ve çatlatma iğnesinin üzerindende tam yirmi gün geçti test yaptım negatifti ovulasyon testinin daha erken gebeligi gösterdiğini okudum bi kaç sitede onuda denedim oda pozitifti

Sonuc ne hamilemisin bende uc ovitrelle vuruldum ve 19.gunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…