çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

kızlar siteye yeni üye oldum. bu gün çatlatma iğnesi olalı o günü de sayarsam 15. gün. ama hiç ümidim yok.

İnşallah Allah isteyen herkeze nasip etsin canım. Ben ilk defa klomen kullanıp çatlatma iğnesi oldum şimdi Allahın izniyle hamileyim. Doktorum bana 30 saat sonra ilişki önerdi ama biz iğne oldugum günde ilişkide bulunduk çünkü spermler uygun ortamda fazla yaşayabiliyormuş yumurtann çatlamasına denk gelirse diye. İnşallah seninde hayırlı haberlerini alırız canm...

merhaba kizlar .. 6 mayis catlatma ignesi oldu. 12. gunde idrar testi yaptim negatif cikti. bugun 16.gun. kirmizilari bekliyorum. gelmezse testi tekrarlicam. bu arada progestana devam et demisti doktorum. o nedenle de gecikme olabilir belki :26:

Mrb arkadaşlar konuya biraz ara verilmiş galiba ama bnde durummu burda paylaşmak istiyorum. Bende klomen kullandım ve 2 gün önce çatlatma iğnesi yapıldı sabırsızlıkla sonucu bekliyorum. Bu şekilde hamile kalanlar varsa onlardanda umut dolu mesajlarını bekliyorum...

Tebrık ederım Darısı basıma Basımıza :) Bende ıgneyı vuruldum beklıyorummmmm öyle :KK66:

merhaba kizlar .. 6 mayis catlatma ignesi oldu. 12. gunde idrar testi yaptim negatif cikti. bugun 16.gun. kirmizilari bekliyorum. gelmezse testi tekrarlicam. bu arada progestana devam et demisti doktorum. o nedenle de gecikme olabilir belki :26:

Arkadaşim benim adetim geçiktiği halde negatifti kan testinde çıktı hamile oldugum

Teşekkür ederim canm Allah isteyen herkeze nasip etsin

sENın ılk Denemenmıydı catlatma ıgnesını ? Benım pzrtesı gunu vuruldu ıgnem perşembede yanı yarında kontrole cagırdı acaba ne dıyecek ne yapacak acayıp heyecanlıyım :)

Arkadaşim benim adetim geçiktiği halde negatifti kan testinde çıktı hamile oldugum

Merhaba dolunnayy tebrik ederim cok sevindim kan testi degerin kacti acaba Ve ne kadarlikti ogrendiginde idrar testinde cikmadigina gore. Ben de beklemedeyim Rabbim olmayan herkese nasip etsin insallah. Amin.

Doktorumdan gelıyorum yumurta catlamıs dedı suan beklemedeyız baskada bısı yapmıcaz dedı bırdunya bısıler yasakladı bıdee :) Bu 2 haftalık bekleyıs nasıl bıtecek hıcbır fıkrım yok ama Allahım bana ve tum bekleyenlere versın tez zamanda.. Insallah 2 hafta sonra buraya bende hamıleyım yazabılırım Allahın ıznıyle ...

İnşallah Allah isteyen herkeze nasip etsin canım. Ben ilk defa klomen kullanıp çatlatma iğnesi oldum şimdi Allahın izniyle hamileyim. Doktorum bana 30 saat sonra ilişki önerdi ama biz iğne oldugum günde ilişkide bulunduk çünkü spermler uygun ortamda fazla yaşayabiliyormuş yumurtann çatlamasına denk gelirse diye. İnşallah seninde hayırlı haberlerini alırız canm...[/QUOTE

Ovitrelle vuruldum 23.gunum kan testi yaptim negatif cikti cok kotuyum :KK43:((

Merhaba dolunnayy tebrik ederim cok sevindim kan testi degerin kacti acaba Ve ne kadarlikti ogrendiginde idrar testinde cikmadigina gore. Ben de beklemedeyim Rabbim olmayan herkese nasip etsin insallah. Amin.

Teşekkür ederim canm. Ben henüz nekadarlık oldugunu bilmiyorum doktor çok yeni ultrsonda gözükmez dedi inşallah salı günü görcez kaç haftalık oldugunuda ozamn ögrencez. Degerlerimde önce 88,27 sonrakinde ise 143 tü ikinci testi iki gün sonra yaptırdık degerlerimin daha yüksek olması gerekiyo galiba inşallah bi sorun çıkmaz

İnşallah Allah isteyen herkeze nasip etsin canım. Ben ilk defa klomen kullanıp çatlatma iğnesi oldum şimdi Allahın izniyle hamileyim. Doktorum bana 30 saat sonra ilişki önerdi ama biz iğne oldugum günde ilişkide bulunduk çünkü spermler uygun ortamda fazla yaşayabiliyormuş yumurtann çatlamasına denk gelirse diye. İnşallah seninde hayırlı haberlerini alırız canm...[/QUOTE

Ovitrelle vuruldum 23.gunum kan testi yaptim negatif cikti cok kotuyum :KK43:((

Hayırlısı canm canını sıkma doktoruna göründün mü

dolunay tebrikler canım darısı başımıza dua et bize bende 11 nde iğnemi oldum bugün test yaptım belli belirsiz çıktı kesin yarın gelir
kırmızılar:KK43::KK43:

Hayırlısı canm canını sıkma doktoruna göründün mü[/QUOTE]

Gorunmedim tlfn ettim bir hafta daha bekle adet olmazsan gel dedi

Allah hayırlı haberler almamızı saglasın en en kısa zamanda. Beklemek cok zormus. Ben hazıranın ılk haftasına kadar test yapmadan nasıl beklıcem bılemedım. :KK43: Olumsuz bı sonuc gormeye tahammulum yok hıc:KK43:

Arkadaşlar şimdi doktrdan geliyorm kanmam vardı. bhcg degerlerim 40 a düşmüş yani düşük yapıyorum bebeğim tutunamamiş inşallah sizlerden iyi haberler bekliyorum sizin iyi haberleriniz benim için umut olucak. Rabbim inşallah hayırlısıyla sizi bebeklerinize kavuşturur…

Merhabalar,

Bende ayın 15 inde çatlama iğnesi oldum(ovitrelle) 17 sinden itibaren progestan kullandım 10 gün boyunca şimdi o meşhur bekleme dönemindeyim. 12. gün yaptığım test negatif çıktı bugün 14. gün... 15. gün tekrar test yapmayı planlıyorum. Çok ciddi kasık, bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti şikayetlerim var doktorum normal olduğunu söyledi. Bu arada ilk iğnem umarım herşey yolundadır...

X