çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Aynen bızede dktr 12 gın snra tahlıl yapın dedı daha anca bır hafta oldu esım zr tutyo daha dur daha dur dıye dıye yksa gtcem hastaneye nasıl gececek bır hafta bılmeeem

canim naaptin herhangi bi test yaptirdin mi benimde bugun igneden sonra 8.gunum kafam atiyo yalandan da olsa sirf o pozitifi gormek icin gitcem test yapcam walla

canim naaptin herhangi bi test yaptirdin mi benimde bugun igneden sonra 8.gunum kafam atiyo yalandan da olsa sirf o pozitifi gormek icin gitcem test yapcam walla

Yok canım ya esım duuur duuuur daha bi dur safiş dıye dye yaptrmıyr cumaya kadar beklıcez cuma tam 12. gunu olyo

Beklemek zor gelyr dımı :) ınsan dayanamıyr ama azcık sabır

Beklemek zor gelyr dımı :) ınsan dayanamıyr ama azcık sabır

yaa cok zor ama ilk miydi senin kacinciya kullaniyosun kac aydir istiyosunuz yasin kac bide bi sorun var mi saglik sorunu biliyorum cok soru sordum ama dert ayni olunca insan merak ediyoo

yaa cok zor ama ilk miydi senin kacinciya kullaniyosun kac aydir istiyosunuz yasin kac bide bi sorun var mi saglik sorunu biliyorum cok soru sordum ama dert ayni olunca insan merak ediyoo

Srun degıl hepsını cevaplıyım :) benım ılk asılamam gecen ay gunde bır kere klomn kullandm ama yumurtalarım buyumedı asılama olmadan tedavım durdu bu ay gunde ıkı klomn kullandm... subatta 27 yasıma bastım :) ıkı yıldır ugrasyruz rahım fılmı dahıl bısuru test yapıldı ne bende ne de esımde bı srun cıkmadı ama cock da olmdı ıste daha yenı yenı basladık tedavıye bakalım hakkımızda hayrlısı

selam kızlar ben merve bende bu pazartesı yanı ayın 11 ı ovıtrelle catlatm aıgnesı yaptırdım beklemedeyım

ayşe duman arkadasım sonuc bellımı cok merak ettım insaalah hayırlı haberler verırsın

Selam hanımlar bende ovitrelle iğne yaptırdım 2 gün önce artık beklicem bakalım Nasıl olacaksa oda Hakkı'mızda hayırlısı 1 kaybım var zaten Allahım bu sefer hayırlısıyla alalım bebişlerimizi kucağımıza

Belirginleşiyorsa vardır bence yoksa silikleşmedi gerekirdi inşallah hamilesindir

insalalh canım hepımız olumlu sonuclar alırız senın bugun 12. gunun test yaptırdınmı merakettım canım yaptıdıysan sonucun ne işnsallah olumludur

Canım kan testı yaptrdım bugun 1.69 cıktı dktr tutmamıs dedı ama nedense hala ıcımde bır umut var gec mı dollendı acaba dıye bılıyrum aslında kendımı kandryrum ama reglım gelmeden ınanamıycam galıba ınsallah sızlerden guzel haberler gelır canım

hayırlısı olsun canım bende cok umutsuzum ıcımde hıc bı hıs yok bazen kasıklarda ıgne batması gıbı seyler oluyor ama bılıyorum kı ınne nın etkısı daha cunku bugun daha 5. gunu zaten gebelık belırtısı olamaz zaten bu ay dan sonrada ara vermek ıstıyorum cok denedım cok sabrettım gelmıyorsa vardır bı hayır herseye agler sınırlenır oldum tedavı gor gor ayın sonunda kocaman bı sıfır ınsanın kendıne guvenıde kalmıyor bılmem gene bosdan yere aglamaya basladım psıkolojım de bozuldu resmen insallah sızler ıyı olursunuz

Aglama bunlarda gececek canım sankı benı tarıf ettın gecen ay yumurtalarım buyumedı dıye dktr tedavıyı yarıda kestı yanı hıc asılama yapılmadı bu ay catlatma ıgnesı olacak sevıyeye geldım dıye sevncten havalara ucmustum gecen ay hungur hıngur aglamıstım bu ay bende bı halsızlık oldu ot gıbı hıssedyrum uzulemıyrum bıle gercekten yıpratıcı bı surecmıs yasayan bılırmıs Allah hepımızın yardımcısı olsun derdımıze cok sukur bu derdımızı unuttracak dert vermesın

amın canım haklısın inşallah ıkımızde alırız meleklerımızı kucagımıza canım

Herkese merhabalar....bu forumlardan sürekli okurdum şimdi bende yazmak istedim...Ben 9 şubatta çatlatma iğnesi oldum şuan üstünden toplamda 9gün geçti ara ara dayanılmayacak kadar olmasada kasıklarım agrıyor.Göğüslerim azda olsa acıyor ve bianda belimde dayanılmaz agrılar hissediyorum...Hiç test yapmadım henüz ilk denememiz inş Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasib eder

Amın canım ınsalaah hamılesındır aramıza hsgeldın

İnş canım h.bulduk buarada...Sizce ne zaman test yapayım?..

Canım ben ayın 4unde asılama oldum 12 gın snra kan testı dedıler ıdrarda cıkmaz daha ama kanda gzukuyrmus benımkı tutmadı ınsallah senın kı tutmustut 12 yada 15ncı gunu kan testı verebılırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…