çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Kızlar ben 12. Gün ve 13.Gün yaptım silik çizgi çıktı bu gün 14.Gün kan testi vercem bekliyorum şimdi

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm doktor sebep olmuş resmen

kimyasal gebelik dedi hep doktorun ihmalliğine geldim gerçi kısmet hayırlısı böyleymiş ama bilmiyorum çok canım yanıyor şimdi ne yapacağımı bilymiorum

kimyasal gebelik dedi hep doktorun ihmalliğine geldim gerçi kısmet hayırlısı böyleymiş ama bilmiyorum çok canım yanıyor şimdi ne yapacağımı bilymiorum
Ömrü yokmuş canım üzülme inşallah yakın zamanda kavuşursun bebeğine

Üzüldüm canım yaa. Ne kadar sıkıntılı yollardan geçiyoruz evlat sahibi olabilmek için umarım hepimiz istediğimize kavuşuruz. Geçmiş olsun

aynen öyle amin amin inşallah teşekkür ederim canım birşey merak ediyorum cuma günü gittiğimde doktor şu anda gebelik yok kimyasal gebelik olmuş dedi ve de pazar günü adet kanaması gibi bir kanamam oldu devam ediyor acaba bu adet kanamasımıdır ki onu bilmiyorum bir daha ki ay için hangi günü beklicem olması için kafam çok karışık

ben iğneyi vurulduktan sonra doktorum bana 14 gün sonra gel test yapalım dedi bende 13. gün yani bugun test yaptım ve çift çizgi çıktı 1 günden bile çıkarmı değişirmi yani kafam cok karştı. iki çizgi görünce de ben hemen gidip kan verdim sonuç bekliyorum. şimdi kanda pozitif çıkarsa iğneden kaynaklımı olucak yani?

kızlar 35.5 çıktı. sizce iğne vurulalı 13 gün oldu diyemi böyle çıktı. erkenmi yaptırdım acaba ?

selam bende aynu durumdayim test yaptim silik.cikti bu sabah . bugun 14. gun test yaptirmaktan korkuyorum
Canm bu sabah tekrar yaptırdım 1 gun gectı yani ama 42.3 cıktı. Bana gore az bilmiyorum bakalm çarsamba tekrar vermem gerekiyoo.

kızlar kan testi yaptırdım 135,59 çıktı doktorumu aradım çok kçük daha dedi 2 gün sonra tekrar yapıcam. kızlar dua edin rabbim herkese nasip etsinnn

Kızlar bana da yardımcı olur musunuz kafam karıştı çatlatma iğnesinden sonra 7-9-11 ve bugün yani 13. günümde idrar testi yaptım bugün yaptığım testte 2. Çizgi öncekilerden daha belirgin sizce hamilemiyimdir yoksa iğnenin etkisi mi hala

Eklentiler

• image.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 1.103

Tatlım ıgne yanıltyrmuş dyrlar benım pek tecrubem yok ılk defa bu ay yaptrdım ıgneyı henuz test yaptrmadım ama en kesını kan tahlılı ama ınsallah hamılesındır ya masallah cok belırgın :)

İnşallah canım ya biliyorum erken yaptım testleri ama insan bekleyemiyor böyle bir durumda

Aynen bızede dktr 12 gın snra tahlıl yapın dedı daha anca bır hafta oldu esım zr tutyo daha dur daha dur dıye dıye yksa gtcem hastaneye nasıl gececek bır hafta bılmeeem

bende yaptırmıştm canım hormon yüklediği için değer yüksek çıkıyormuş 18 19 . günü bekle biraz daha inşallah vardır rabbim yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…