çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

bu arada ben ıgneden sonra birinde 17 birinde 16. gunde hastalanmıstım bu 3. ignem zaten bide bende herhangi bi sorun yoktu kürtajdan sebepsiz olmayınca ben kendi kararımla kullanmak istedim klomenı

kızlar bugun test yaptıramadım malesef kan testının fıyatı muayene fıyatıyla neredeyse aynıydı 25 tl kan testı muayene 30zaten yarın yıne gıdıcektım ıkı kere para vermek ıstemedım randevu aldım yarın gıdıyorum bende hala bısı yok lekelerde yok denecek kadar az ara ara oluyo yarın ogrenıcez bakalım kendmı bu ay hep hamile gibi hissettim umarım yanılmıyorumdur yarın yazıcam bıraz uzun oldu
Hadi hayırlısı canım güzel haberler ver inşallah

test yapan var mı? Ben yapmadım bekliyorum. Hastalanmadan önce ayaklarım çok ağrır benim bugün çok ağrıdı umutsuzluğun son noktasındayım :KK43:

Bugün yoruldum ben biraz evde, ortalığı topladım, işkolik ve tezcanlı bir insanımdır, işi yaparken farketmedim çok ama şimdi oturunca anladım ki, kasıklarımdaki ağrı epey şiddetli, ya iğnelerden ya da hamilelikten, çünkü adet sancısı değil bu ağrılar. İnşallah hamileyizdir canım ya, kendiminki kadar seninkini de merak ediyorum, maalesef tatlım facebook kullnamıyorum ben, özelden filan mesaj atalım ama habersiz bırakma beni.
sinemnur durumlar nasıl? Var mı bi gelişme sende

ben hamile degilmişim işin kötüsü hastalanmadımda lekeler dısında bişey olmadı oda tamamen bitti doktor ilaçlardan olabilecegini soyledi benden kısa bi ara

insallah siz hamilesinizdir canım benim biraz diyet yapmam lazım en azından zayıflıyım psikoloji gitti resmen =)

İnşallah dicem de benim ayaklarım ağrıyor bu genelde hastalancağım zaman olur.ama kısmet yine de. Bugün test yaptım çok merak ediyorum sabah ilk idrarla mı yapmalı yoksa farketmez mi hanımlar

Ayy beklemek ne zor ya hastalancaksam bir an önce hastalanayım hamileysem de bir an önce öğrenebileyim istiyor insan. Dayanamadım test yaptım tek çizgi :KK43: aynı testi yapan birinin tam 7saat sonra çift çizgi olmuş ve hamileymiş. Delircem vallahi

Tugcee ben tekrar klomene basladim sen de basladin mi?
canım ben bu ay kullanmıycam dıger ay tekrar baslıycam ınsallah belkı bu arada bı rahım filmi cekilirim ama bu ay ara veriyorum sen yinede beni haberdar et canım inşallah hayırlı haberlerini alırız

Gunaydin, sabahtan beri sayfayi okuyorum bir.kac kisi.sonucu yazmamis lutfen sonuclarinizi yazarmisiniz bende beklemedeyim sizin yazilariniz bize tecrube oluyor .. son bir kac gun benimde ayin 5 inde catlatma ignemi oldum.dum bugun teat yapiyorum.silik cigi cikiyor biliyorjm.erken ama dayanamiyorum

Kızlar dün gece yaptığım test sabah çok hafif silik çıktı. Adet günüm yarın bugün adet sancılarımı çekiyorum sizce o silik çizginin anlamı ne? Akıntım çok arttı hastalandım hissi oluşuyor hep

Gunaydin, sabahtan beri sayfayi okuyorum bir.kac kisi.sonucu yazmamis lutfen sonuclarinizi yazarmisiniz bende beklemedeyim sizin yazilariniz bize tecrube oluyor .. son bir kac gun benimde ayin 5 inde catlatma ignemi oldum.dum bugun teat yapiyorum.silik cigi cikiyor biliyorjm.erken ama dayanamiyorum
İğnenin etkisi sanırım seninki çünkü çok erken 5 gün. Benim 15.Gün bugün silik ama çok silik

Bircok sayfada dolanip ozelikle silik cikan tahlil sonuclari diye sayfa acilmis igneden sonra silik cikanlar diye , siliklerin hepsi hamile oldugunu okudum insallah canim seninkide oyledir igneden sonra bugun 9. Gunum o yuzden iki gundur test yapiyorum silik cikiyor :) bak dun ve bugunki testlerim

Eklentiler

• CAM00811~2.jpg
    CAM00811~2.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 904
  • CAM00804.jpg
    CAM00804.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 893
X