çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Hemen eczaneye gidip birtane daha alip yapsana ay ben bile heycanlandim senin.gunun dolmus insallahhhh bebisin gelir canim

Bircok sayfada dolanip ozelikle silik cikan tahlil sonuclari diye sayfa acilmis igneden sonra silik cikanlar diye , siliklerin hepsi hamile oldugunu okudum insallah canim seninkide oyledir igneden sonra bugun 9. Gunum o yuzden iki gundur test yapiyorum silik cikiyor :) bak dun ve bugunki testlerim
İnşallah sende hamilesindir bende :) ama benim ki seninkindende silikti.hatta yanlışmı görüyorum die eşime gösterdim oda silik gördü. Ama bu akşam yapılan testin sabah bakılmış sonucu ne kadar güvenilir bilemicem

Şimdi eczaneye gidip aldım. Dünkü testimide sordum. Zaman farketmez eğer gebelik yoksa silik bile çıkmaz o çizgi dedi. Umutlandırdı beni hemen bi test daha aldım bu sefer farklı marka. Ama şöyle bir durum var kasığım da birer saniyelik arayla ağrı ve batma oluyor hafif.ve afedersiniz ama altım hep ıslak hissediyorum bakıyorum akıntı sadece Off dua edin olsun kızlar 1.5 yıldır bekliyorum

Şimdi eczaneye gidip aldım. Dünkü testimide sordum. Zaman farketmez eğer gebelik yoksa silik bile çıkmaz o çizgi dedi. Umutlandırdı beni hemen bi test daha aldım bu sefer farklı marka. Ama şöyle bir durum var kasığım da birer saniyelik arayla ağrı ve batma oluyor hafif.ve afedersiniz ama altım hep ıslak hissediyorum bakıyorum akıntı sadece Off dua edin olsun kızlar 1.5 yıldır bekliyorum

Insallah canim insallah mujdeli haberi vermeni saabirsizlikla bekliyecegim

Bu sefer ki testte bişey çıkmadı:KK43:. Yarın sabah ilk idrarla bi daha deniycem artık. Çok üzülüyorum olmayacağını düşünerek

Bu sefer ki testte bişey çıkmadı:KK43:. Yarın sabah ilk idrarla bi daha deniycem artık. Çok üzülüyorum olmayacağını düşünerek

Neden umutsuzluga kapiliyorsun hemen.. mac 90 dk +uzatmalarda var hakem düduk calmadan bitmez ki :) ben her yeni gun daha umutluyum silik cizgilerimi burda igne etkisi dediler ! ama icimdeki umut iste hergun umutla bekliyorum kirmizilari gorene kadar bitmez ! Sen de inanki olsun ..rabbim ol der olur :KK66::anneadayı::KK47:

Ayy iyi ki varsınız içime su serptin sabah sabah inşallah eşimde bende umutluyuz aslında bu ay. Bugün hadtalanmam gerek bakalım ne olcak.

Bircok sayfada dolanip ozelikle silik cikan tahlil sonuclari diye sayfa acilmis igneden sonra silik cikanlar diye , siliklerin hepsi hamile oldugunu okudum insallah canim seninkide oyledir igneden sonra bugun 9. Gunum o yuzden iki gundur test yapiyorum silik cikiyor :) bak dun ve bugunki testlerim
seninkinde koyulasma var ama. :KK66: aynı zamanlarda yaptıysan. ıgne degılde. hamılelık cızgısı gıbı geldı bana :KK9:

İğneden sonra 17.günüm bugün hastalanmadım ama sağ ve Sol kasığımda batmalar var.ara ara.birde progestan kullanıyordum folik asitle birlikte adet gecikmesi yapar mı bunlar. Test yaptım iki tane biri görünmeyecek kadar ince silik diğeri negatif. Sizce napmalıyım :KK43:

İğneden sonra 17.günüm bugün hastalanmadım ama sağ ve Sol kasığımda batmalar var.ara ara.birde progestan kullanıyordum folik asitle birlikte adet gecikmesi yapar mı bunlar. Test yaptım iki tane biri görünmeyecek kadar ince silik diğeri negatif. Sizce napmalıyım :KK43:

Canim resmini atta bizde bakalim folik asit yapmiyor progestan rahimi koruyor cocuk icin hazirliyor onu tup bebekte kullanmistim bence kan tahlilinde kesin cikar gec dollenme olmus olabilir cnki.catlatma ignesinden 36 saat catlamayabiliyormus gec catladi ise ayyy cok guzelll 17 gun gecmis yaa hamilesin benceeeee

Canim resmini atta bizde bakalim folik asit yapmiyor progestan rahimi koruyor cocuk icin hazirliyor onu tup bebekte kullanmistim bence kan tahlilinde kesin cikar gec dollenme olmus olabilir cnki.catlatma ignesinden 36 saat catlamayabiliyormus gec catladi ise ayyy cok guzelll 17 gun gecmis yaa hamilesin benceeeee
ağlıyorum şuan :KK43: dua ediyorum öyle değilse hastalanayım die test yapçam şimdi yine yazarım Size. Eşime kalsa pazartesi gideriz Dio beni sinir ediyor :)

Test yaptım az önce baktım hiçbişey çıkmadı. Çift çizgi yok olsa çıkardı herhalde :KK43: belim kopuyor kasıklarım da batmalar arttı ne olacaksa olsun modundayım :rolleyes:

:KK43: çok üzgünüm bebek tutunamamış az önce pembe akıntı geldi devamıda gelir herhalde. İğneden Sonra 18.Gün geldi adetim demek ki neymiş 14 ve 15 leri okuyup umutlanmıyormuşum. Umarım sizlerin bebişleri olur

Benim Size tavsiyem okumak öğrenmek güzeldir ama burda yazılanlardan kendinize pay çıkarmayın yani aaa benimde durumum böyle deyip umutlanmayın demek ki her bünyede aynı değilmiş. Doktor bana yumurtalıkların çok hassas doğal yolla bile hamile kalman gerekirdi dedi.ama onca ilaç ve iğnede bi işe yaramadı. Demek ki zamanı değil. Stres yapmayın tedaviye devam edin ama sürekli olcak mı oldu mu diye düşünmekten vazgeçin. Rabbim herkesin gönlüne göre versin kimseyi evlat sahibi olmaktan mahrum bırakmasın.

özyel bencede haklısın sonucunu bekledm yazmak için hevesini kırmak istemedim ama benim durumumda leke dısında adet bile olmadım 18. günü leke geldi 3 gün azar azar oldu ama hamile degilim ilaçlardan olabilir dedi doktor dediğin gibi herkesin bünyesi farklı burda yazılanlar fikir oluyo ama çok fazla umutlanmamak gerek herşeyin hayırlısı

Bende ikinci kez klomene basladim bugun doktora gittim kis var dedi hayatim da hic kist olmamisti adette gel dedi kendi kendine atarmi adetle bilen varmi bide klomeni nasil kullandiniz gunde iki defami ben gecen ay gunde bir defa kullandim bir sorun olmadi bu ay gunde iki defa kullandim kist olmus :KK43:

:KK43: çok üzgünüm bebek tutunamamış az önce pembe akıntı geldi devamıda gelir herhalde. İğneden Sonra 18.Gün geldi adetim demek ki neymiş 14 ve 15 leri okuyup umutlanmıyormuşum. Umarım sizlerin bebişleri olur

Canim belki tutunma kanamasidir.hasta oldunmu gununde gecikmks baya, haklisin burda okuduklarimizla beynimiz.sulaniyor .. ama okuyarak kafamizi dagitiyoruz dogal olarak acaba bendemi oyleyim diyoruz herkezin vucudu bir degil genede okumaktan kendimizi alikoyamiyoruz.. zamanivar demekki umudunu hic.kaybetme canim

Hanı catlatma iğnesi HCG tasiyorya ben sabirszlandm ve 9 .günü gebelk testi yaptm idrarda hemde bu adetten önce gstern testlerden ama negatf ckti poztf çıkması gerekmyrmuydu HCG den ilaçtan dolayı hamile degilmiyim smdi ;( hiç byle olan oldumu bugün Ine

X