çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

ankaranin neresi biz ankaradaydik esim ogretmen buraya atandi ama gelip gidiyoruz tatillerde

durumunda bı deısıklık olan varmı benim karnımda hafıf agrı var hastalancam dıye korkuyorum=(

hakkımızda hayırlısı benımde agrımbasladı hatta hastalandım sanıp baktım ama yok daha ıkı gun var ınsallah hastlaanmam =( =(

galıba hastalandım aksam uzerı kahverengı akıntı gelmeye basladı hala devam edıyo ama cok az 3 gun vardı daha hastalıgıma kırmızı gelmedı ama gelecek gıbı =(

Selam hanımlar 29 unda çatlatma iğnesi vuruldum ayrıca doktor progestan ve folik asit yazdı kullanıyorum. İğneyi vurulalı 11 gün oldu kasıklarımda batmalar var eğilip kalkarken sancı sağa sola dönerken sancı var. Ve belim çok ağrıyor. Sizce umutlanmalımıyım?? İğneden sonra 5gün hiç ağrım falan olmadı 9.günden beri batmalarım var. Ne zaman test yapmalıyım. Lütfen yardım

batmalar normal dıyolar bendede oluyodu ama ben hastalandım malesef umutlanmalımısın gercekten bı fıkrım yok bence erken test yapma sabırsızsan 15. gunden sonra kan testı yaptırabılırsın ıdrarda cıkması cok dusuk bı ıhtımal cunku

Selam hanımlar 29 unda çatlatma iğnesi vuruldum ayrıca doktor progestan ve folik asit yazdı kullanıyorum. İğneyi vurulalı 11 gün oldu kasıklarımda batmalar var eğilip kalkarken sancı sağa sola dönerken sancı var. Ve belim çok ağrıyor. Sizce umutlanmalımıyım?? İğneden sonra 5gün hiç ağrım falan olmadı 9.günden beri batmalarım var. Ne zaman test yapmalıyım. Lütfen yardım
Merhaba canım ben de 30 aralıkta 3 yumurtamla çatlatma iğnesi vuruldum, ben sabırsız bir insanımdır zaten,bugün 11. Gün, dün akşam ve bugün sabah test yaptım, aynı çıktı sayılır, sabahki foto büyükmüş ekleyemiyorum, akşamkini ekliyorum, bat 13-14 ocak, adet tarihine kadar kırmızılar gelmezse testleri her gün yapacağım, benim kasıklarımda sancı var, bir de vajinaya bazen alttan baskı hissediyorum, sabah idrarım çok yoğun bembeyaz tortuluydu, inşallah güzel haberler veririz, sende durumlar nasıl?

Eklentiler

• P_20160108_205922.jpg
    P_20160108_205922.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 1.287
Kimse yok mu cvp vericek :KK43:
Kendi testimi ben hala iğnelerin etkisi devam ettiği için yoğun hcg değeri testte doğru sonuç verdirmiyor, dağılma oluyor. Bir süre bekleyince 2. çizgi arkada beliriyor ama dağınıklık da devam ediyor. Sanırım pztsi günki test net olur.

Bugün çatlatma iğnesinin 11. günü, başka bir marka(fortune) test alıp testi tekrar yaptım, ama öğlen idrarıyla, çok da sıkışık olmadan 2 saatlik bir idrarla yaptım, 2. çizgi silik çıktı, ama ışıkta bakılınca görüünüyor. iğnelerin etkisi devam ediyor mu acaba, yukarıdaki (baby time marka)gibi bir durum olmadı, demek ki baby time test kaseti hatalı, çünkü 2. çizgi direk dağılıyor onda. Yarın sabah yine yapacağım testi. Kimse yok sanırım bu başlıkta?

X