Çatlatma iğnesi ile ilqili bilqisi olan lütfen yardım ...

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
iyi geceler kızlar durum şu ki ben 2 aydır klomenle tedavi görüyorum ilk ay tek yumurta oluştu çatlama oldu ama hamile kalamadım kist yaptı ve doğum kontrol hapıyla o kist temizlendi şimdi ikinci kez klomen kullandım ve bu sefer 3 tane yumurta oluştu ve doktorum büyümeye devam ettiklerini 2 gün sonra çatlatma iğnesi vereceğini söyledi benim bu iğne hakkında bi bilgim yok lütfen yardım edermisiniz bu iğne sayedsinde hamile kalma şansım yüzde kaçtır başına daha önce gelen yada birinden duyan varsa bilgi verebilir mi lütfen

Canım ben geçtiğimiz ocak ayı klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum o ay hamile kaldım.İnşallah seninde öyle olur.

tşk ederm merry umarım öyle olur peki bişey sorucam bu iğnenin maliyeti ne kadardı ve nerden vurdular ? Bir de kaç yumurtan oluşmuştu klomenle

tşk ederm merry umarım öyle olur peki bişey sorucam bu iğnenin maliyeti ne kadardı ve nerden vurdular ? Bir de kaç yumurtan oluşmuştu klomenle

bu iğneyi 3 aralıkta ben de vuruldum canım.benim iğnem 75 liraydı.göbekten yaptılar ama korkma acıtmıyor,deri altına yapıyorlar.koldan yaptıran da oluyormuş.ben de sonuç bekliyorum işte.bakalım ne olacak.çatlatma iğnesinden sonra eğer hamile değilsen 14-15 gün sonra adet olurmuşsun.bugün benim 11 günüm bakalım neler olacak?Allah hepimize hayırlısını versin.

aminn cnm inşallahh ben daha cuma günü yaptırıcam ama insan haliyle bi tedirgin oluyo umarım ikimizde hamile kalırız iğneden sonra doktor bişey söyledimi her hangi bilgi verdimi ilişki ve ya başka bi konuda

aminn cnm inşallahh ben daha cuma günü yaptırıcam ama insan haliyle bi tedirgin oluyo umarım ikimizde hamile kalırız iğneden sonra doktor bişey söyledimi her hangi bilgi verdimi ilişki ve ya başka bi konuda

evet.çatlatma iğnesinden bir gün önce gece geç saatte ilişki önerdi.iğneden tam 36 saat sonra yine ilişki.bir gece sonra yine ilişki.sonra da gün aşırı ilişki adete beş gün kala artık ilişki yok dedi.biz bu kurala ne yazık ki uyamadık.çünkü benim eşim bu hususta biraz tembel.sadece 36 saat sonra ilişki kurabildik.umutlu olayım mı olmayayım mı bilemiyorum.bi diyorum ki"sonuçta tek bi sperm yeter,yumurtayla da karşılaştıysa bu iş tamamdır"bi de diyorum ki "insanlar iğneden sonra ilişki takvimine harfiyen uymalarına rağmen olmuyor benim tek seferde asla olmaz"valla aha böyle şaşırmış kalmışım ne diyim.Allah büyük.

Aynen öyle umarım kaderimizde bu ay o müjdeyi almak vardır sonuç belli olunca bu topiğe mutlaka cp ver olur muu :)))

canım çatlama iğnesini klomen kullananlara mı veriyo doktorlar ? nasıl bir tedavi yöntemi bilgi verirsen sevinirim ... :)

canım çatlama iğnesini klomen kullananlara mı veriyo doktorlar ? nasıl bir tedavi yöntemi bilgi verirsen sevinirim ... :)

kusura bakma canım mesajını şimdi gördüm.bak benim doktorumun uyguladığını anlatayım.adetimin 5.günü klomene başladım.5 gün boyunca günde bir tane içtim.aynı zamanda incir-havuç kürüne devam ettim.adetimin 10. günü tekrar gittim doktora günlerden perşembeydi yumurtam 14.5mm.olmuştu.cumaya da çağırdı.gittim yumurtam 18.5mm olmuştu(bu arada ara vermeden incir-havuç kürüne devam).çatlatma iğnesini cumartesi sabah 11.30 da yaptırmamı söyledi.aynen öyle yaptım.yalnız verdiği ilişki takvimine uyamadım sadece bir kere bilikte olabildik eğer olursa işte o tek gecenin ürünü olacak.

günaydın arkadaşlar ben de mayıs ayında klomen kullandım kist oluştu o yüzden haziran ayını boş geçirdik yani herhangi bir tedavi uygulanmadı.temmuzda klomenle birlikte çatlatma iğnesini kullandım.iki yumurtam vardı sanırım iğneden 36 saat sonra ve gün aşırı ilişki önerdi doktorum uyabildiğimiz kadar uyduk ama öyle son beş güne kadar değil.buarada benim iğnem koldan yapıldı hiç acımadı yani başka ir rahatsızlık hissetmedim.ama o ay malesef mutlu haberi alamadık.ağustos ayı ramazana denk geliyordu ya ben tedavi istemedim o yüzden doktora bile geç gittim doktor artık aşılamaya geçebiliriz dedi ben biraz ara vermek istediğimi söyledim o ay hiçbirşey kullanmadım hiçbir kür uygulamadım ve bütün ay boyunca eşimle toplasak 3-4 defa birlikte olmuşuzdur haftada bir yani.ama o ay çok şükür rabbime mutlu haberi aldık ve kızım şuan içimde büyüyor.inşallah herkese nasip olur.bizde herhangi bir sorun yoktu eğer öyleyse biraz kendinizi bırakın derim.çünkü tedaviler saatle olan ilişkiler falan insanı hem geriyor hem yoruyor.inşallah ileri tedavilere gerek kalmadan hepinize tüm isteyenlere nasip olur.

saol cnm...
işanlah olmuştur ve güzl haberler alırsın meleğin gelir sana RABBİMin izniyle...
Bu arada incir havuc kürünü nasıl yaptın ve doktorun mu yapmanı söyledi cnm ? çok soru sordum ama merk işte... bnde bu ay klomene başlıcm ve polikistiğim var

Rica ederim.Yanlış hatırlamıyorsam 80 falandı.Göbekten deri altına yapıldı.Klomenle 3 büyük 2 küçük yumurtam oluşmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…