Çatlatma iğnesi etkisi

SenihaF

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2023
87
13
31
Arkadaşlar merhabalar 14 Şubat'ta çatlatma iğnesi oldum ve 14-15-16-17-18-20.gunu değerlendirdik . Herkesle aynı belirtilerdi belirtilerm . Kasik batması+hafif miğde yanmasi özellikle yemekten sonra yada gece -+ baş ağrısı+ yoğun akıntı olarak devam etmekte adetime 2 günüm kaldı öğenin 10. Günündeyin ve testim pozitif bu durum yaşayan yada tecrübeli olan hanımlar bilgi verirseniz çok sevinirim ilk denemem 🙂🫂🤍

Çatlama iğnesi yalancı pozitif mi cıkarıyor ilk başta, inşallah bebişiniz sizinledir

Merhaba çatlatma iğnesi 12 gün kadar testde pozitif sonuç veriyor diye biliyorum. En garantisi 13. Günde yapılması bence. Bende çatlatma iğnesi olucam şu an yumurta takibindeyiz 15 mm oldu bir kaç güne bende iğneyi yapıcam inşallah 🙏🏻 Rabbim kucağımızı boş bıraktırmasın

Çatlama iğnesi yalancı pozitif mi cıkarıyor ilk başta, inşallah bebişiniz sizinledir
Evet pozitif çıkartıyor 8_9 . Gününden itibaren csilinmeye başlıyor 11. Günm de pozitif yarın 13. Günüm 14. Gününde reglim var 2 gün kaldı bende 14 . Günde tekrar yapacağım pozitiflik görürsem kan vereceğim ..m amin inşallah 🙂🙂🙂🙂 çok teşekkür ederim. Gecikme olursa gel demişti doktorum hayırlısı olsun inşallah

Merhaba çatlatma iğnesi 12 gün kadar testde pozitif sonuç veriyor diye biliyorum. En garantisi 13. Günde yapılması bence. Bende çatlatma iğnesi olucam şu an yumurta takibindeyiz 15 mm oldu bir kaç güne bende iğneyi yapıcam inşallah 🙏🏻 Rabbim kucağımızı boş bıraktırmasın
Bende 5 gün etkisi oluyor ondan sonra silinmeye basliyo diye biliyorum hayırlısı olsun.. amin inşallah

Evet pozitif çıkartıyor 8_9 . Gününden itibaren csilinmeye başlıyor 11. Günm de pozitif yarın 13. Günüm 14. Gününde reglim var 2 gün kaldı bende 14 . Günde tekrar yapacağım pozitiflik görürsem kan vereceğim ..m amin inşallah 🙂🙂🙂🙂 çok teşekkür ederim. Gecikme olursa gel demişti doktorum hayırlısı olsun inşallah
İnşallah hamilesinizdir. Bizi de haberdar edin

Amin inşallah masallhhh diyim acikcasi herşeyi Pazar günü anlayacağım sanırım mutlaka haber ederim 🙂

Bende 5 gün etkisi oluyor ondan sonra silinmeye basliyo diye biliyorum hayırlısı olsun.. amin inşallah
Aynen bende 1 hafta oluyor sanıyorum etkisi zaten 9-10 gün de tutunuyor Muş var ise bir doktorun yazısı var 12. gün ve sonrası mutlaka kanda baktırın diye
Screenshot_2023-02-24-09-33-32-909_com.android.chrome.jpg

Yarın 14. Günüm aynı zaamanda adet günüm sadece baş ve sırt agrim ve yoğun akıntım var. Yoğun akıntım hep oldu ama bu gün bir anda hani afedersiniz bazen bir anda adet iken lök diye çıkar ya öyle bişi oldu. Ben âdet oldum sandım ama afedersin sperm gibi bişi çıkmis neyse hayırlısı olsun 🤗🙂gerisi yok ama daha testi yapmadım güzelim bu zamana kadar hep pozitif çıktı korkuyorum da açıkçası hayırlısı olsun yapabilirsek yarın test yapacağım yada pazartesi zaten gecikir ise gel demişti kadın doğumcum

Merhaba ben adetimin 3 günü femera kullanmaya başladım 5 gun sabah akşam ictim yumurtlarım 1 tane solda 15 mm 2 tane sağda 16 ve 17 mm büyüdü sonra catlatma ignesi verdi dr onu vuruldum bugün 9. Günüm dr 14gün sonra gel dedi ben dayanamdim 7. Gün tes yaptım oda pozitif cıktı iğnenin etkisi olabilri dedim 9. Gün yine test yaptim kaset test çok hafif silik çıktı ama belim sırtım çok ağırdı sadece iki gündür kaşık ağrım var ama hafif hamilemiyim degilmiyim aynı belirtileri yaşayın varmi yapabilrimisniz buraya

Merhaba ben adetimin 3 günü femera kullanmaya başladım 5 gun sabah akşam ictim yumurtlarım 1 tane solda 15 mm 2 tane sağda 16 ve 17 mm büyüdü sonra catlatma ignesi verdi dr onu vuruldum bugün 9. Günüm dr 14gün sonra gel dedi ben dayanamdim 7. Gün tes yaptım oda pozitif cıktı iğnenin etkisi olabilri dedim 9. Gün yine test yaptim kaset test çok hafif silik çıktı ama belim sırtım çok ağırdı sadece iki gündür kaşık ağrım var ama hafif hamilemiyim degilmiyim aynı belirtileri yaşayın varmi yapabilrimisniz buraya
Bugün kaçıncı gün bidaha test yap koyulasiyormu daha çok siliklesiyormu anlarsin

X