ÇATLATMA İĞNESİ BİLGİSİ OLAN LÜTFEN YARDIM ETSİN!!!

Aslgdr

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
67
17
28
arkadaşlar selam bir yıllık evliyim 8-9 aydır bebek düşünüyoruz fakat ben iki yıl öncesinde büyük bir miyom ameliyatı oldum 8-9 ay önce hormon değerlerime baktırdım AMH FSH ve Prolaktin seviyelerim doktorun istediği şekilde çıkmadı bu sebepten dolayı bana direk tüp bebek önerdi fakat ben bir süre kendi halime kalıp sonrasında bir doktorla yine görüştüm kendisi yumurta takibi yapabileceğini söyledi 12 Ağustos‘ta reglimin 5.günüydü o gün gittim doktora bana Klomen ve thancss vitamin verdi klomeni sabah akşam kullandım 21 Ağustos yani reglimin 14. gününde kontrole çağırdı yumurtammın 27 mm olduğunu söyledi ve çatlatma iğnesi olmam gerektiğini söyledi aldım iğneyi o gün oldum (ama burda okuduklarıma göre çoğunuzun doktoru 27 mm için sağlıksız yumurta demiş)sonrasında iki günde bir ilişki önerdi ben ilk gün ilişki yaşadım sonraki gün olmadı bir sonraki gün tekrar oldu fakat iğnenin ikinci gününde aşırı kasık ağrım vardı şu anda altıncı günündeyim regli ağrısı gibi bir ağrı var ama dayanamayıp erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı burada bir çok konu okudum çoğu kişi 13-14. güne kadar pozitif görmüş ben de bu olmadı hiç ilk günler tabi bakmadım ben şu an negatif’i görünce de buraya sormak istedim bu şekilde olan var mı deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız ve bu süreçte Allah herkesin yardımcısı olsun beklenti içinde olmak çok kötü bir şeymiş çocuk istemiyorum diyordum ama işin içinde olunca heleki olmama ihtimali olunca çok daha zormuş Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşAllah🤲🤲🤲🤲

Kızlar lütfen hemen cvp verin hastaneye çıktım sonuçlarım çıkmış interneten baktim beta hcg 0.100 çıkmış ne demek bu hamilelik varmi Bn anlamasından

Kızlar lütfen hemen cvp verin hastaneye çıktım sonuçlarım çıkmış interneten baktim beta hcg 0.100 çıkmış ne demek bu hamilelik varmi Bn anlamasından
Reglden sonra kaçıncı günündesin netten baktığıma göre 0.100 gebeliğe işarettir diyor ama tabi sen iki günde bir tahlil ver yükselirse gebelik var demektir biliyorum insan heyecanlanabiliyor ama kendini sakinleştir ve iki gün daha bekle tekrar ver yükselecek mi bakalım beni de haberdar et

Cnm Bn simdi heycanlaniyimi yoksa moralimi bozulsun bilemedim varmi yokmu diye yarın işte sonuçları alacam da mrk ettim interneten bktim 100 yaziyir çünkü hani bu var cvbi regalimin 11 gunu bu regalim bitti bide 2 günden beri dogurganlik dönemim sık iliski grduk hep

Cnm Bn simdi heycanlaniyimi yoksa moralimi bozulsun bilemedim varmi yokmu diye yarın işte sonuçları alacam da mrk ettim interneten bktim 100 yaziyir çünkü hani bu var cvbi regalimin 11 gunu bu regalim bitti bide 2 günden beri dogurganlik dönemim sık iliski grduk hep
Reglin dahil 11. Günmü ben heveslendirmek istemiyorum sen kendini kötüye alıştırki pozitif görürsen sevinirsin 2 gün daha bekle bana kalırsa bazen yumurtlama dönemlerinde hormonlarından kaynaklı yanıltıcı değerler olabiliyor üzülmemen için az daha sabır🙏

Screenshot_20240826_231010_Samsung Internet.jpg

Eklentiler

• Screenshot_20240826_231010_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240826_231010_Samsung Internet.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 26
Evet tekrar kan vereceksin bu değer 2 katına çıkınca zaten pozitif demek bu süreçte dikkat et ağır falan kaldırma

21inde çatlatma olduysanız yumurta yaklaşık 36 saat sonra çatlıyor. Yani 22-23ünde çatlamış olsa henüz döllenme aşamasındadır. Kanda çıkması imkansız gibi bişey. Ama anlamadığım şey çatlatma iğnesinin etkisi bi süre devam ediyor, bu süreçte biraz da olsa kanda çatlatma iğnesinin etkisini görmeniz lazımdı. Çok su içen biriyseniz belki çabuk atmıştır vücudunuz. Eylülün ilk haftasında evdeki gebelik testlerini yapabilirsiniz henüz çok erken. Umudunuzu kaybetmeyin 🙏

Ben çatlatma iğnesinden 12 13. Güne kadar pozitif görmüştüm sizin iğnenin etkisi çabuk atılmış vücudunuzdan ama ben hamile kalamamıştım hamilelik oluşsa bile şuan kanda vs idrarda çıkmaz zaten

21inde çatlatma olduysanız yumurta yaklaşık 36 saat sonra çatlıyor. Yani 22-23ünde çatlamış olsa henüz döllenme aşamasındadır. Kanda çıkması imkansız gibi bişey. Ama anlamadığım şey çatlatma iğnesinin etkisi bi süre devam ediyor, bu süreçte biraz da olsa kanda çatlatma iğnesinin etkisini görmeniz lazımdı. Çok su içen biriyseniz belki çabuk atmıştır vücudunuz. Eylülün ilk haftasında evdeki gebelik testlerini yapabilirsiniz henüz çok erken. Umudunuzu kaybetmeyin 🙏
Ben erken gebelik testi yaptım sonucu üzeü en azından iğnenin etkisiylede olsa pozitif görmek insana mutluluk verirdi evet çok su içiyorum günlük 2 lt yakın havalarda sıcak şuan sanki regl olcak gibi sancı var bacaklarıma vuran bugün başladı ara ara oldu dua edin nolur beklemek çok zor😔🤲

Ben çatlatma iğnesinden 12 13. Güne kadar pozitif görmüştüm sizin iğnenin etkisi çabuk atılmış vücudunuzdan ama ben hamile kalamamıştım hamilelik oluşsa bile şuan kanda vs idrarda çıkmaz zaten
Evet çıkmaz ben aceleci davrandım daha 6. Günüm iğneden sonra 5 etlüle kadar beklemem gerek regl olmazsam pozitifi göremeyince iğnenin etkisi bile olsa buraya sizlere sormak istedim başına gelen oldumu acaba diye inşAllah rabbim uğraştırmadan bizlerede bebek nasip eder🤲

Ben erken gebelik testi yaptım sonucu üzeü en azından iğnenin etkisiylede olsa pozitif görmek insana mutluluk verirdi evet çok su içiyorum günlük 2 lt yakın havalarda sıcak şuan sanki regl olcak gibi sancı var bacaklarıma vuran bugün başladı ara ara oldu dua edin nolur beklemek çok zor😔🤲
Ağrılar normal, çatlatma iğnesi de yapıyor. Biraz daha sabredip testleri yapmaya başlarsınız. En azından çatlatmanın etkisini geçmiş teyit etmişsiniz. Dualarım sizinle 🌸🙏

Ağrılar normal, çatlatma iğnesi de yapıyor. Biraz daha sabredip testleri yapmaya başlarsınız. En azından çatlatmanın etkisini geçmiş teyit etmişsiniz. Dualarım sizinle 🌸🙏
Ben de çok erken geçmiş şimdi 5 Eylül’e kadar bekleme kararı aldım bakalım sonucum ne çıkacak regli olmazsam 5 Eylül‘de test yapacağım insan ister istemez kafaya takıyor kazayla olan gebeliklere de hayret ediyorum biz bu kadar ugrasirken onlar nasıl dikkatsiz bir şekilde hamile kalıyor anlamış değilim Rabbimin vardır bir bildiği🤗

Ben üzülerek söylemek isterim ki 27 mm yumurta çok büyük. Kalitesiz büyümüş. Doktorlar yumurtalarin 17 ile 22 mm arasında olmasını bekler. Klomen hakkında da çok fazla yumurtayı çok geliştirdiğini duymuştum. Umarım ben yanılırım. Eğer olmazsa üzülmeyin bir sonraki sefer femara deneyin🙏🏻

Ben üzülerek söylemek isterim ki 27 mm yumurta çok büyük. Kalitesiz büyümüş. Doktorlar yumurtalarin 17 ile 22 mm arasında olmasını bekler. Klomen hakkında da çok fazla yumurtayı çok geliştirdiğini duymuştum. Umarım ben yanılırım. Eğer olmazsa üzülmeyin bir sonraki sefer femara deneyin🙏🏻
Aslında doktorun tavsiyesiyle Klomen başladım sekreterine yumurta boyutunu söylerken duydum 27Mm dedi evet burada okuduklarım sağlıksız boyutta olduğunu gösteriyor peki buna rağmen doktor neden çatlatma iğnesi yaptırdı bana bunu anlamış değilim sorguluyorum şu an belki vardır bir bildiği diye tahmin ediyorum iyi düşünüyorum iyi olsun diye dua edin🤲

X