Catlatma ignesi 7. Gün akıntı

Mrb aynı durumdayız sonucunuz nedir acaba

Canım beta verdim dün 12.45 çıktı iğnenin 20.günü ama bugünde yoğun kanamam var sanırım kimyasal tekrar şimdi kan verdim bakıcaz
Bende de pko var ergenliğimdn beri adet görmüyorum kendi başıma ilaçla oluyorum hep Mayıs'ta başladım tedaviye ilk önce devlet hastanesinin infertilite bölümüne letrol verdi yumurta uyarıcı 17 oldu yumurtam çatlatma iğnesi vermedi ama kendiliginden çatlar o dedi ama adet gördüm maalesef bu ayda özele gttm oda çatlatma iğnesi yaptı yaptığım günüde sayarsam eğer 6 gün filan oldu bugün beklemedeyim bakalim pek umutlanmakta istemiyorum açıkçası ya sonra çok üzülüyorum bakalım beklemedeyim inşallah kimyasal.degildir ya senin sen ne zaman basladin tedaviye

Bende devlette başkadım ama sonuç alamadım sonra özele geçtim iğne tedavisi gördüm yumurtalıklarım büyüdü çatlama iğnesi vuruldum 20.gün betadan öğrendim ama o gün adet oldum kimyasalmış maalesef değerim 4.56 ya düştü

Ben yumurtaliklarim büyüsün diye hap kullandım iğne değil üzülme bence bir sonraki ay tutacak diye kendini heveslendir

İnşallah canım sen ne durumdasın
Benim belim ağrıyor iki gündür ya çatlatma iğnesini geçen hafta bugün yaptım cumartesi gece 10 da 8 inde yapildim işte bugün tam bir hafta oldu çarşamba günü sağlık ocağına gidip kan vereyim diyorum bilmiyorum erkenmi ama 12. Gün oluyor yoksa daha bekleyeyim mi bilmiyorum ya

Çık erken 12.gün benim 11 12. Gün negatifti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…