Çatlatma iğnesi 2022

Bonibon48

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2022
178
115
42
Merhaba kızlar
Çatlatma iğnesinde sadece 36. saat ilişkiye girip bitiriyor muyuz? Benim herhangi bir belirti akıntı ağrı vs olmadi acaba bu saatler arasında çatlamamış olabilir mi? 6. Gunum, gün aşırı devam ediyorum çatlamamış olma ihtimalini varsayarak böyle birsey mümkün mü yoksa çoktan çatlamış mıdır? Kafam karıştı ve devam etsem mi bilemedim

Bende öyle sürekli kasiklarima odaklaniyorum ağrı varmı diye başka belirtim yok sürekli kendime dusunmuycem diyorum ama yok yani olmuyor İnşallah değişir sonuç çok yoruldum gerçekten artık

Canım 2 Şubat adet günüm olarak gözüküyor yarın iğnenin 13. Günü test yaptırıcam bakalım ne çıkıcak ama adet ağrım var

Gerçekten kafaya takmamak nasıl oluyor bilmiyorum kafaya takmayın stres yapmayın olur diyorlar cidden olmuyor ne yapsam ne etsem beynimde yer etmiş.inşaALlah güzel haberler veririz birbirimize.sonucu yaz bekliyorum inşaALLah vardır canım

Selam malesef ben regl oldum bugün.adet biçiminde doktoru arayacağım hsg için randevu verecek. Vardır bir hayır diye bekliyorum. İnşallah bir faydası olur

Aşılama uzun sürüyor mu kaç defa deneniyor acaba. İnşallah tedaviniz olumlu olur Bu sefer, biran önce hamile kalirsiniz
Aşılama uzun sürüyor mu kaç defa deneniyor acaba. İnşallah tedaviniz olumlu olur Bu sefer, biran önce hamile kalirsiniz
Kişiden kişiye değişiyormuş canım 6 kez olunabiliyormuş olmazsa direkt tüp bebek. Teşekkür ederm Allah isteyen herkese nasip etsin

B Bonibon48 Rabbim ol deyince oluvericek üzülme kardeşim
İnşallah canım. Bazen isyan ettiğimiz bir şerde hayır, bazende koşulsuz istediğimiz bir dilekte şer vardır. Allah hepimize hayırlısı neyse onu versin. Ben çok düşündüm bu kadar istiyorum ağlıyorum her ay, hayatımı buna adadım gibi birsey ama belki de Allah korusun vakti zamanı değil, düşecek belki, belki bir sorun olacak öyle doğacak yada sonradan kaybedeceğiz. O yüzden sonradan ağlayacağım hersey için Rabbım bana şimdiden kabullenme gücü versin, varsın olmasin olacaksa da güzel olsun inşallah elimden geleni yapacağım tabiki önümüzdeki ay hsg var, ondan sonra da ovulasyon takibi yapacağım. İlaç iğne vs bir müddet olmasın kendi haline bırakırım. Gerisi Allahtan.. Kalbi güzel olan herkesin gönlünden geçen olsun inşallah.

Amin canım inşaALLah.düşüncelerin çok güzel herseyi ALlahtan olduğunu bilmek kadar güzel bir şey yok.Rabbim bazılarını evlatsızla bazılarını anne babayla bazılarını malıyla fakirlikle sınar önemli olan sabır ve şükür.olucak ALlahın izniyle sadece vakit var.dua et bol bol.bu arada 7.günüm yürürken kaşık ağrıyor aradada hafif kramp girip çıkıyor başka hiçbir belirtim yok

Benim yaptığım gibi anlatim bir tatlı kaşık bal bir çay kaşık çörek otu bir çay kaşık tarçın karıştırdım sabah akşam bir tatlı kaşık yedim güzel yumurta oluştu Elhamdulillah

İnşallah güzel haberler bekliyoruz

İyi akşamlar kızlar bugün çatlatma iğnemin 11.günü bende dayanamayıp 10.günü yani dün akşam test yaptım negatif çıktı belimde ve kasıklarımda ara ara ağrı oluyor acaba testi erken mi yaptım yoksa hiç yok mudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…