ÇATLATMA İĞNESİ 12.GÜN

Nur7462

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2024
5
1
28
Kızlar merhaba, bugün çatlatma iğnesi günü hariç 12.gün kaset test yaptım fakat değişik birşey oldu hayalet çizgi var fotoğraftaki gibi
9.gün beta testim 4.70
10.gün 3.20
Aşırı mide bulantım ve uyku halim var adet belirtisi mi gebelik belirtisi mi anlayamıyorum adetime 4 gün kaldı acaba test için erken mi bekliyim mi?

Eklentiler

• IMG_2781.jpeg
    IMG_2781.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_2780.jpeg
    IMG_2780.jpeg
    99,4 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar merhaba, bugün çatlatma iğnesi günü hariç 12.gün kaset test yaptım fakat değişik birşey oldu hayalet çizgi var fotoğraftaki gibi
9.gün beta testim 4.70
10.gün 3.20
Aşırı mide bulantım ve uyku halim var adet belirtisi mi gebelik belirtisi mi anlayamıyorum adetime 4 gün kaldı acaba test için erken mi bekliyim mi?
Sanırım fazla idrardan öyle olmuş.
Benm 13.negatif 16.gün pozitife dönmüştü. Bekle istersen 🥰

Hafif silik çizgi var gibi ama o top gibi kırmızılık acaba bozuk mu diye şüphe ettirdi yarın yeniden yapsana bi

Sanırım fazla idrardan öyle olmuş.
Benm 13.negatif 16.gün pozitife dönmüştü. Bekle istersen 🥰
Benim ki böyle olur mu bilmiyorum ama 13 günüm negatif çıktı ilk defa test yaptım bu süreçte moralim direk bozuldu bununokuyunca mutlu oldum teşekkür ederim umarım Allahın izniyle benimde böyle olur 😭

Benim ki böyle olur mu bilmiyorum ama 13 günüm negatif çıktı ilk defa test yaptım bu süreçte moralim direk bozuldu bununokuyunca mutlu oldum teşekkür ederim umarım Allahın izniyle benimde böyle olur 😭
İnşallah canım. Benm kimyasalmış

Amin canım. Çok şükür var çocuklarım. Rabbim olmayan isteyen herkse nasip etsin bu duyguyu 🤲🏻🌸
Aaa elhamdulillah öpüp koklayıp teselli bulacağınız çocuklarınız varmış rabbim size bağışlasın hayırlı evlat olsunlar💖 ozaman siz anne olarak bize bana dua edin olur mu o konuya hasretim

X