Çatlatma İğnesi 12.gün bakarmısınız rüca etsem

BitterNutella

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
257
76
Kızlar selam, bugün çatlatma iğnesinin 12.günü (iğne günün saymadım) testim pozitif çıktı hemen ikinci çizgi çıktı ama çok silik ve dün 11.gün çok çok çok silikti yani neredeyse bakarken kör olacaktım ama yinede vardı ikinci çizgi
İki ay önce yaptırdığımda 11.gün tamamen silinmişti tek çizgiydi ve gebelik oluşmamıştı ama bu ay 12.gün hala pozitif görünce umutlanmalımıyım diye sormak istedim
Desteğinizi bekliyorum 💙🙏🏻 12.gün yani bugün sabah ilk idrarla olan testimi ekledim görsele

Eklentiler

• IMG_8052.jpeg
    IMG_8052.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 285
kimsenin fikri yok mu ya 😬 hepimiz dertliyiz gerçi bea neyse muzurluğa vuralım işi
Canım bende 15. Günde yaptığım da test aynı senin gibi çok zor görülen ikinci çizgi çıktı. Ancak ertesi gün kan verdiğimde negatif sonuç aldım. Bekle 15,16 günden sonra kan ver direk test yapma bence gerçekten çok kafa karıştırıyor, bende iğne olalı 26 gün oldu ama ne adet oldum nede hamile

Canım bende 15. Günde yaptığım da test aynı senin gibi çok zor görülen ikinci çizgi çıktı. Ancak ertesi gün kan verdiğimde negatif sonuç aldım. Bekle 15,16 günden sonra kan ver direk test yapma bence gerçekten çok kafa karıştırıyor, bende iğne olalı 26 gün oldu ama ne adet oldum nede hamile
Aaa ben ilk iğnede 11.günde negatife döndü 15.gün regl oldum bekle madem sökülürsün ya da yumurtan geç döllenmiştir belki olabilir

Aaa ben ilk iğnede 11.günde negatife döndü 15.gün regl oldum bekle madem sökülürsün ya da yumurtan geç döllenmiştir belki olabilir
Bakalım bekliyorum öyle. Ama dün de yaptım erken gebelik testi hiç bişey çıkmadı. Belki kist oluşmuştur bilemiyorum. Bidahaki hafta tatile gidicem iki hafta olmayacağım artık ordan geldikten sonra devam edeceğim ederim tedaviye

Ben de öyle yapmıştım tatil öncesi ve tatil sonrası diye bakalım hayırlısı herşeyin ben de 13.gün yarın yine test yapıcam meraktan bugün nasıl geçti bilmiyorum 😑

Kızlar bugün 13.gün sabah ilk idrarla yaptım hayalet bi çizgi vardı negatif diye düşündüm kuruma çizgisi olduğunu düşünerek 1 saat sonra su damlattım gidecek mi diye daha da koyulaştı sizce pozitif mi yarın 14.gün ve 4-5 gündür kasık ağrılarım oluyor zaman zaman sizce umutlanmalımıyım ya 😑😑

Eklentiler

• IMG_8062.jpeg
    IMG_8062.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 253
Kızlar bugün 13.gün sabah ilk idrarla yaptım hayalet bi çizgi vardı negatif diye düşündüm kuruma çizgisi olduğunu düşünerek 1 saat sonra su damlattım gidecek mi diye daha da koyulaştı sizce pozitif mi yarın 14.gün ve 4-5 gündür kasık ağrılarım oluyor zaman zaman sizce umutlanmalımıyım ya 😑😑
E çizgi var kan verdiniz mi

Vermedim kan bugün 14.gün bitti iki defa test yaptım görseldeki sabah ilk idrarla yaptığım test varla yok arasıydı ikinci çizgi ama akşam yaptığımda hiç bişi çıkmadı muhtemelen 15.-16.(yarın ya da sonraki gün) günler regl olcam diye bekliyorum çünkü kasıklarımda çok ağrıyor
6 yumurtam büyümüştü klomenle muhtemelen hiç biri tutmadı 😔😔😔

Eklentiler

• IMG_8086.jpeg
    IMG_8086.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 212
Vermedim kan bugün 14.gün bitti iki defa test yaptım görseldeki sabah ilk idrarla yaptığım test varla yok arasıydı ikinci çizgi ama akşam yaptığımda hiç bişi çıkmadı muhtemelen 15.-16.(yarın ya da sonraki gün) günler regl olcam diye bekliyorum çünkü kasıklarımda çok ağrıyor
6 yumurtam büyümüştü klomenle muhtemelen hiç biri tutmadı 😔😔😔
Selammm test yaptınmı tekrar

Benım 12 günüm yıne negatıf pozitife döner mi sizce

Eklentiler

• IMG-20240804-WA0026.jpg
    IMG-20240804-WA0026.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 135
Bende 25 temmuzda catlatma iğnesi bugun 12.gun. 1 agustosta transfer oldum. Testlerimi gönderiyim bi bakar mısınız kıxlar hamilelik var mıdır

Eklentiler

• IMG_8704.jpeg
    IMG_8704.jpeg
    107,8 KB · Görüntüleme: 141
Ben bu ay yaptırmadım çatlatma iğnesi çünkü çok fazla canım yanıyor kasıklarımın acısına dayanamıyorum kistte oluşmadı hiç ama acıyor işte bu ayda regl olmama 7 gün var sağ kasığım bugün batmaya başladı hem de baya baya batıyor bakalım regl tarihinde neler olacak 🙏🏻 tutmazsa ekim gibi aşılama ya da tüp bebek deneyeceğiz

Merhabalar bugün benim iğneden 6. Gün şeffaf yapışkan mukus içerisinde kan damarları vardı 2 3 sefer lavaboya gidince peçete ye geldi ama bugün 9. Günüm hiç bir belirti kalmadı böyle olup sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

kızlar bende iğne olalı 15 gün oldu hala adet olmadım ama erken gebelik testi de negatif :KK43: yinede gebelik ihtimali var mı sizce birde neden iğneye rağmen gecikir adet ben anlayamıyorum bilen yardımcı olabilir mi doktor tekrar adetin 3.günü gel dedi

X