Çatlatma iğnesi 11. Gün

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
578
163
Merhaba kızlar iğneden sonraki günden itibaren saymaya başladığımda bugün 11. Gün az önce test yaptım negatif ama sanki yanında hayalet bi çizgi belircek gibi bana psikolojik olarak öyle geliyo sanırım acaba iğne yeni mı sıfırlandı aynı durumları yaşayan var mı?

Eklentiler

• IMG_0820.jpeg
    23,2 KB · Görüntüleme: 39
Henüz erken kuzum 14. Gün net sonucu verir. Bu iğne mi değil mi bilemeyiz.

Benim de 12 aynıyız senle hayalet çıkıyor bende de ama güvenemiyorum. Geçen aşılamamda da böyle oldu sonra kanda negatif çıktı. Sabahki testimi atayım sana. Çarşamba tekrarlıcam.

Eklentiler

• IMG_0603.jpeg
    139,2 KB · Görüntüleme: 22
Benim de 12 aynıyız senle hayalet çıkıyor bende de ama güvenemiyorum. Geçen aşılamamda da böyle oldu sonra kanda negatif çıktı. Sabahki testimi atayım sana. Çarşamba tekrarlıcam.
Ay at valla bende şaştım kaldı ya günümüzde aynıymış senin ilk testin mi yeni mi başladın yapmaya

Of bende ya ben mesela benimkinde görüyor gibiyim ama görmek istediğim için psikolojik mi bilmiyorum bi yandan da korkuyorum
Bence var ya görünüyor yani. Ama yorumlamak için yeterli belirginlikte değil iğne etkisini takip etseydik anlardık.

Çarşamba belli olur artık iyice. Cum zaten doktor kan testi için çağırdı. Duruma göre çarşamba akşam kan vermeyi düşünüyorum
Bana da en son gittiğimde yarın çatlatmayı yap dedi gebelik testi için gelirsin artık adet olursan da olmamış demektir ilk günleri gelirsin dedi ama şu gün gel demedi napcam hiç bilmiyorum valla

Bana da en son gittiğimde yarın çatlatmayı yap dedi gebelik testi için gelirsin artık adet olursan da olmamış demektir ilk günleri gelirsin dedi ama şu gün gel demedi napcam hiç bilmiyorum valla
Çarşamba da test yapalım sabah sonra bakarız artık duruma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…