Catlatma ignesi 10.gün catlatma ignesi yardımcı olurmusunuz

Catlatma ignesinin 10. Günü ilk defa catlatma ignesi ve klomen kulandım yani ilk tedavim gebelik testi cok silikte olsa 2. Cizgi var catlatma ignesi etkisi 10. Güne kadar kalıyormu tecrubeliler yazarsa mutlu olurum birde diyelim yarın yaptım testi cizgi cıkmasa kesin hamile olmadıgımı gosterirmi yada daha belirgin cıkması kesin hamileligi gosterirmi ? İgne etksi sizde ne zaman gecti hanımlar allah hepimize saglıklı evlatlar nasip etsin
Benim iğnenin etkisi 9.gun gitmişti 11 gün çok hafif 12 gün biraz daha belirgin çıkmıştı teste ama erken gebelikte canım hamilelikten olmuş yani hamile olabilirsin insandan insana değişiyor gitme etkisi umarım hamilesindir 😊

Eklentiler

• IMG_9306.jpeg
    IMG_9306.jpeg
    74,4 KB · Görüntüleme: 37
Çatlatma iğnesini 3 kez yaptım, buna dayanarak şöyle bir şey söyleyebilirim sana iğne etkisi herkeste farklı birinde bir kaç gün az veya fazla kalır iğne etkisi .. buna bişey diyemem ama 10 gün pozitif aa evet hamilesin demek te büyük risk çünkü 15. Gün en geç 16. Gün pozitif çıkma ihtimali yüksek çünkü testler gerek idrar gerek kan testi herzaman iğnenin 15. Günü yapılır üstünden bukadar geçmiş olmalı bunun aslında iğneyle de bir alakası yok iğnesiz ilişki olunca da üstünden 15. Gün geçmesi gerek anca kana ve idrara düşüyor Acele etmemek ve stres olmamak lazım hayırlısı olsun bence. Bazısında ilkinde tutuyor bazısında 3. Veya 4. Cüsünde ama rabbim bilir tabi ki yapacak bir şey yok nasip.. testler silikleşip sonra bi anda hcg pik yapması gerekir yükselmesi gerekiyor kendi kendine bu senin daha bedeninin fonksiyonuna kalmış bir şey iğneler ilaçlar sadece destektir bunu unutmayın kızlar bu işler nasip

Merhaba, iğnenin etkisi ne zaman geçer acaba benim 7. Günüm bugün 2. Çizgi silik hala iğnenin etkisimidir :KK43:
İğne gününü sayarak mı 7. Gününüz benimde iğne gününü saymazsam 7. Günüm bugün benimde silik çizgi çıktı sevinemiyorum da iğnededir diye

Eklentiler

• IMG_8013.jpeg
    IMG_8013.jpeg
    42,7 KB · Görüntüleme: 45
İğnenin 16. 14. Günü net cevabı testte alırsınız kanda. 10. Gün imkansız çıkamaz. 2 gün sonra çatlıyor yumurta implatasyon süresi 12-14 günken pozitif iğnenin 10. Günü görmek mümkün değil kuzucum

İğnenin 16. 14. Günü net cevabı testte alırsınız kanda. 10. Gün imkansız çıkamaz. 2 gün sonra çatlıyor yumurta implatasyon süresi 12-14 günken pozitif iğnenin 10. Günü görmek mümkün değil kuzucum
Benim tüp bebek yapıldı canım ama transferden sonra çatlatma iğnesi vuruldum bugünde transferin 9. Günü ama çatlatmanın da vurduğum günü sayarsam 8. Günü çizgi çok silik olmayınca bi heves ettim ama iğne etkisi muhtemelen 🥲

İğ
İğne gününü sayarak mı 7. Gününüz benimde iğne gününü saymazsam 7. Günüm bugün benimde silik çizgi çıktı sevinemiyorum da iğnededir diye
İğnenin 14. Gün kanda 3.37 gördüm. 16. Günü kanda 14.75 18. Günü 22 değer gördüm doktorum 10 gün sonra gel dedi artık kan testi yapma dedi ama ben birazcık korkuyorum yarın tekrar vericem kan testi

Benim tüp bebek yapıldı canım ama transferden sonra çatlatma iğnesi vuruldum bugünde transferin 9. Günü ama çatlatmanın da vurduğum günü sayarsam 8. Günü çizgi çok silik olmayınca bi heves ettim ama iğne etkisi muhtemelen 🥲
Nasıl yani 😱 niye? Kaçıncı gün embriyosuydu yumurtalar? Transfer sonrası ilişki yasağı gelmedi mi size? Çatlatma iğnesinin şu evrede mantığını anlayamadım

Nasıl yani 😱 niye? Kaçıncı gün embriyosuydu yumurtalar? Transfer sonrası ilişki yasağı gelmedi mi size? Çatlatma iğnesinin şu evrede mantığını anlayamadım
İlişki yok canım yasak 3. Gün embriyosu transfer edildi taze transfer oldu iğnede hcg hormonu var ya o sebepten veriliyormuş tutunmaya yardımcı oluyormuş

X