Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kızlar acnelyseyi çok çok az sürün fazla sürerseniz çok kötü tahriş yapar kızarır leke bırakır..ben bi ara kullandım bu kremleri ama devam edemedim leke yaptı ama çok şükür geçti çok kötü kaşındırıyo tahriş yapıyo kan çıkıyo resmen şimdi korkuyorum yeniden baslamaya..baska soyucu krem kullanmayı düşünüyorum işe yaramıdırki oda sonuçta sivilce kremi kremleri en kısa zamanda alıp kullanmaya baslıycam

Kızlar acnelyse başlayalı 6 gün oldu dünden beri sürdüğüm yerler acayip kaşınıyor daha soyulma yok dört gözle soyulmayı bekliyorum

Son düzenleme:
ben hamileyim kullana bilirmiyim acab yoksa dogumdan sonra mi kullanayim bilen lutfen yaza bilirmi kizlar

kızlar biran önce soyulmak için 2 gün önce çatlak olan yerlere kese yaptım ama çok kötü tahriş oldu benden tavsiye aknelyse kullanırken kese yapmayın. zaten etkisi 2-3 haftada başlıyormuş benim bugün 9. günüm daha soyulma yok.

bende yarın başlamayı düşünüyorum 3 yasında kızım varve haliyle çatlaklarda var.... umarım işe yarar...

kızlar bugün 12. günüm. acnelyse sürdüğüm yerler pul pul oldu dökülüyor ve çok kaşınıyor. kese yaptığım yerler daha toparlamadı çok acıyor o yüzden 2-3 gün acnelyse ara verip madecassol-contractubex kullanmayı düşünüyorum. insanın bir kat da olsa çatlak deriden kurtulduğunu bilmesi çok güzel :KK66:

Ben 14 yaşındayım kremleri kullanmada sorun olurmu?
Spor yapıyorum baya sıkılaştım ama yinede kaldı:KK47:

ben3 haftadır kullanıyorum ne bir kasınma nede bir soyulma var acaba yanlış mı kuallanıyorum yararını görenler nasıl kullandıklarını yazarlar mı acaba ?

ben3 haftadır kullanıyorum ne bir kasınma nede bir soyulma var acaba yanlış mı kuallanıyorum yararını görenler nasıl kullandıklarını yazarlar mı acaba ?
Canım merhaba ben başlayalı 2 hafta oldu. İlk on gün sadece gece yatarken acnelyse sürdüm 9. gün soyulmaya başladım. 10 günden sonra acnelyse i bıraktım çünkü soyulan yerler acayip kızardı ve yanmaya başladı bende bazen günde iki ama çoğunlukla bir kez madecassol- contractubex-hametan elime ne geçerse sürüyorum. Hassasiyet geçince tekrar acnelyse başlıcam.

cvp yazdığın için sağol bakalım bende nasıl bi etkisi olacak merakla bekliyorum

kızlar bende 1 hafta önce koltuk altı kararmasını gidermesi için eczaneden bir karışım tavsiyesi aldım.ve bu karışımın içindeki kremler sizin kullandıgnız kremler.aynı kremler oldgnu görünce bende karışımı çatlaklarımda kullanmaya başladım. inş faydası olur :97: benim karışımım tahrişi engeller diye düşünüyorum çnkü içerisine nemlendirci kremde koydum.koltuk altı daha hassas bi bölge bende pek yan etki olmadı.2 gün sürdüm daha snra kurudu soyulmaya başladı.kızardı sızladı biraz ama düzldi kendiliğinden. karışımı yazıyorum .umarım etkisini görürsünüz..
madecassol ( tamamı)
expigment (tamammı)
acnelyse (yarısı)
küçük kutuda satılan nemlendirci bir krem( dove un en küçük kapta olan kremi yeterli)
bunları karıştırıyoruz her akşam sürüyoruz. çatlaklarda daha etkili olacağını düşünüyorum hiç değilse tahriş olmadan sonuç alırsınız :KK3:

ayrıca kahve ve limon karışımını araştırdım baya iyi sonuç alanlar var . bunuda yapıcammm bunuda yapıcamm doğal yöntem iyi sonuç alabiliriz sankiii :KK8:

Kızlar ben başlayalı nerdeyse 3 hf olacak yaklaşık 10 gündür acnelyse kullanmıyordum cildim 1 kat soyuldu ve tahriş olan yerlerin kızarıklığı geçti. Acnelyse e bugün tekrar başladım ama bundan sonra madecassol ile karıştırarak sürücem ki tahriş olmasın. Şimdilik şunu söyleyebilirim ki çatlakların hala duruyor ancak derinliklerinde hissedilir bir azalma var. İlk defa çatlaklarla ilgili bir şeye bu kadar inanıyorum ve 1 yıl da sürse sonunda onlardan kurtulacağımı hissediyorum... :KK64:

bende 2 hafta filan oldu başlayalı diz kapaklarımın arkasına ve bacak içlerime sürüyorumbacaklarımın arkası bayağı soyuldu kızardı ve çok kaşıniiiii :KK52: tatlı tatlı kaşınıo kaşırom bırakınca acıoo filan neyse yawww bence sizde heemen başlayın daha yaza çok var o zamana kadar düzenli kullanak kızlar soyula soyula gidcekler inşallahh :KK9:

bayanlar ciddimisiniz gercekten bu yöntemle kurtulmak mümkünmüdür.

kızlar bu yöntem kesinlikle etkili ama ben artık kaşıntıya dayanamaz oldum öyle ki gece bile uykudan uyandırıyor heralde devam edemicem. yaklaşık 1 ay kullandım şöyle söyleyebilirim çatlakların görünümünde %30 gibi bir düzelme oldu. uzun süreli kullanımda daha güzel sonuçlar alınabilir ama artık benden pes başka şeyler araştırıyorum

bendede dogumdan sonra catlaklar olusdu hemde bayaaa bi var yani ama bir cozum bulamadim yahuuu

X