Çatlaklar Çatlaklar Önemli TCA Kimyasal Peeling..

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Kızlar ben şiddetle çatlaklar için tca yı öneriyor um %25 lik le ikinci seansimi dün yaptım ilk seans ta bile ben şok oldum çok mutluyum bakın ☺

Kızlar ben şiddetle çatlaklar için tca yı öneriyor um %25 lik le ikinci seansimi dün yaptım ilk seans ta bile ben şok oldum çok mutluyum bakın ☺Eki Görüntüle 1892711

Aman Allah'ııım şoktayım gerçekten. harika tam istediğim sonuç işte bu. ben henüz başlayamadım ama bu resimler gerçekten beni çok cesaretlendirdi. Yaptığınız işlemleri detaylandırır mısınız lütfen? :)

Mesaj olarak atacak tim ama olmadı ☺
çoook teşekkürler canım ,, ne kadar mutlu olduğumu tahmin edemezsin ... şimdi dermarolleri uygulamayı başladım ama sonuç görmek için en az 3 ay beklemem gerekiyor aralık ta TCA peeling deneceğim [şimdi yapamiyorum geçen ay denize gittim ,biraz beklemem gerekiyor bence çoook güneşledim ]

Dermarol bende kullandım canım onun la imkansız gibi kurtulmak yıllar süre bilir ☺ tabiki güneş yangından kurtulan kadar bekle ☺
Sağolasın canım gerçekten giren şok oluyor 14 yıllık catlak birde inşallah sende kurtulursun
bu ikinci seans ki hali kızlar ☺

Eklentiler

• 20161014_142913.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 920
inanamıyorum yaa ben sadece kaşınıyorum başka hiçbir belirti yok nerede yanlış yapıyorum acaba?

Dermarol bende kullandım canım onun la imkansız gibi kurtulmak yıllar süre bilir ☺ tabiki güneş yangından kurtulan kadar bekle ☺
Bu ikinci seans hali canım bir kere daha yapsam ok galiba ☺ çok mutluyum dikkatli yapın kızlar dün soyuldu daha

Eklentiler

• 20161014_142913.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 642
Şuanda işteyima ama siteden indirdiğim fotoyu yüklüyorum.
Benim ki doa kimya dan değil di bir daha alırsam ordan alayım diyordum bunu görmem iyi oldu canım ben başka site den aldım bunlar ucuz benim aldigim pahalı belkide fark sadece fiyat farkı değil canım

bu ikinci seans ki hali kızlar ☺
Aynın bir 2 ay bekleceğim :) ve beklerken derma roller kullanmayı devem edeceğim .. hıç bir şey yapmadan daha iyi diyorum
Seninkiler bayaa gittiler maşallah çok sevindim gerçekten ... ben de kullandıgimda resim atarım size kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…