Çatlaklar İçin Bir Şey Yapıyor Musunuz??

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
237
kızlar..çok olmamasına ragmen göbeğimin altında 7-8 tane çatlak var..kırmızı kırmızı..siz çatlaklar için birşey sürüyor musunuz?CADIARZU CADIARZU
3 krem adı duydum..,

1.lierac ampul
2.eleje midir nedir
3.bonie

acaba faydası olur mu goruntuleri hafifletmekte..

mucckkkkss
a.s. a.s.

canım ben lierac ampulü kullanmayı düşünüyorum,kremi var o bitsin alırım belki...bayaa saldım kendimi,bebişten fırsat kalmıyor...
diğerlerini duymadım ama,fikrim yok

tvde rekalmı olan ıkı krem var biri rejene bırı nın adın hatırlamıyorum ama onlar nasıldır kııı..kullanan varmıkı onları bende merak edıyorum ama şimdi bir çözüm aramıyorumm..seneye yaza hazırlanırkken çare aramaya gıdıcem..şimdi hiç bide onlarla canımı sıkamıcamm..

canım çatlaklar daha taeyken müdehale etmek daha faydalıymıs..
bende o yuzden hala kırmızıyken birseyler yapayım diyorum

bende rejeneyi merak ediyorum benim de bacaklarımda ve belimde var hala kırmızılar
renginin düzelmesi 6-7 ayı bulurmuş ben onu beklicem spora da başlayınca kullancam krem
kızlar buarada dikkat edin çatlaklar zayıflarkende oluyomuş....

ben göbeğimi sarıyorum sıkı sıkı hem çatlaklar sıcaken birleşiyor hemde göbüş falan kalmıyor 40 gün boyuncada sarıcamkaydirigubbakcemile2

off offf yok çatlak yok selülit ne bu be nedir bizim çektiğimiz bi sitede okumuştum cilt doktoru tavsiye etmişti acnelyse ile madecassol kremi çatlaklara sürünce görünümünü hafifletiyomuş arkadaşım sabah acnelyse akşam her ikisini birden sürüyosun.ben bunları duyuyorum alıyorum ama iş uygulamaya gelince 3 günde sıkılıp bırakıyorum eşimdende azar sonra bunları alıyosun uygulamıyosun diye bıktımm bu çatlak ve selülitlerden...

eşim bana aloe veralı bi çatlak kremi getirmiş .. ama daha kullanmadım hiç.. bende rejene i merak ediyorum .. aslında cilt bakımı adlı başlıkta mutlaka kullanan birileri vardır onlara sormak lazım

çok şükür ya tek bir çatlak yok göbeğimde sadece göğsümde gümüş rengi var oda cok fazla değil. ama bacaklarımda kırmızı hatlar hafif hafi çıktı çatlak sanırsam.umarım çoğalmaz.bende bir şey kullanmıyorum

benimde çok çatlak var göbeğimde göğüslerimde ve bacağımın üztünde sinir oluyorum ama yapacak bişi yok o kremlerin ii gelceğini sanmıyorum deri açıldı bir kere nasıl kapanırki hepsi reklam bence onların...

rejene yi pek iyi konuşmuyolar topiclerde...bence hepsi göz boyama...ama ben gene de lieracı denicem,bana dr önermişti...ama şimdi kullanamıyorum,ben de çabuk sıkılanlardanım maalesef...

kızlar babe çatlak kremi varmış fayda görenlerde varmış görmeende rejene içinde aynı şey söyleniyo .. sanırım kremlein etkisi cilt yapısıyla ilgili farklı sonuç veriyo

yaa herşeyi araştırdım memnun olan var olmayanı var herşey cilt yapımıza baglı ama benim cok fazla kalın kırmız catlaklarım var acilen harekete gecmem gerek

bende alıcam kızlar bacaklarım ve göğüslerim için pek fazla yok ama olsun yinede çirkin görunuyor. peki nerden temin edebilirzki bu rejeneyi ?reklamdaki gibi siparişlermi yoksa trde varmı

kızlar iyice arastırdım sordum sorusturdum
yüzde yüz etkisi yokmus ama lierac ampuller iyi geliyormus..ben hamilelikte kremini kullanmıstım ve cok az catlagımm var..dun gece siparis verdim,deneyince size deneyimlerimi aktarırım isterseniz..

Son düzenleme:
yüzde yüz etkisi yokmus ama lierac ampuller iyi geliyormus..ben hamilelikte kremini kullanmıstım ve cok az catlagımm var..dun gece siparis verdim,deneyince size deneyimlerimi aktarırım isterseniz..
canım fiyatı ne ürünün

duygu dene hemen haber ver bana benim kesin cözüm bulmam gerek cok fazla ve kalın catlaklarım bunalımdayım
:nazar:

canım fiyatı ne ürünün

55 ytl cnm, sitede en uygun fiyatli yer orasiydi..normalde 70-80 ytl
20 adet 5ml ampul var icinde..
ama sanırım yurt dısı baglantılı bir site elime ulasması zaman alacak gibi maalesef :kızgın: :kızgın:
inşallah işe yarar arzucumda hepiniz alırsınızkaydirigubbakcemile5

X