Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ne güzel...yaşadığın hiçbişeyden pişmanlık duymuyosunHerkes senin kadar güçlü olmuyor,düşüncelerini çok beğendim

Pekmez ve Mathi aklıma iyi düşürdünüz yaa şafak vakti 2 yi izlicektim bende neyseki birazdan abimlere gidicem azcık yeğenlerimi göreyim akşama sıkıldığımda izlerim

Canım benimde aklıma geldi sonradan o kağıtlardan bir sürü var zaten bi ara evine gidip her yere not yapıştırmıştım. Dediğin gibi yaparım daha kolay olur :)

Kızlar ben çıkıyorum:26aha fazla kalmak isterdim ama yemeğe gitmem gerek
Kendinize iyi bakın,beni unutmayın olur muuu

O geliyo işte biz ikiz gibi konuşunca

Onun filmi varsa bi izleyim barim ya

Bundan sonra benim de aklıma gelsin

Madem ikiziz bu da aynı olsun

25 te nişan olur,1 yıl tanımaya çalışırım iyice sonra 26da evlilik ya da 27
Tabi herzaman insanın düşündüğü gibi olmuyor belki hiç,belki de en yakın zamanda ama düşüncelerim böyle yane

Böyle "ben geç evlenicem" veya "ben evlenmicem" diyenler her zaman ilk evlenip gidenler olur biliyo musun

Kız önce tanı sonra nişan yap ne ters kızsın

Leyn ben istisnayım bilmiyon muTamam pekmezin ilk önce tanır öle nişanlanırım

Lenaderin bide fikrim nasıl sence güzel olurmu ?
Kesin karar verip başlıycam yapmaya yanındada bişey alsam mı ?

Lenaderin bide fikrim nasıl sence güzel olurmu ?
Kesin karar verip başlıycam yapmaya yanındada bişey alsam mı ?

Balımm internetim çok kötü doğru düzgün giremiyorum girsem yardımcı olacam da şöyle söyleyeyim güzel bi hediye çünkü el emeği var ama bence yanınada bi hediye gibi bişey al daha önce dediğim gibi bende yaptım buna benzer bişey gerçekten çok güzel bide onları yaparken yada keserken resim çektir birine. o resmi de ver

Hep el emeği şeyler istedi oda bu sefer bende değişik bir şeyler yapayım dedim :)
Tam 14 şubatta görüşmemiz zor ama bende görüştüğümüz zaman veririm napalım
Dediğinide yapıcam kesinlikle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…