Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Günaydın caım saçlarıma bakım kürümü yaptım geldim şimdi memoli gibi oturuyorum en az iki saat buralardayım
Nasılsın ? Sevdicekle hallettiniz mi sorunları ? :26:

bakım kürü mü nasıl bir kür bu bende yağ karışımını sürüyorum ama erindiğimden bir aydır saldım böyle
iyiym çok şükür sen nasılsın? hallettik canım benim evde bir yaş küçük kardeşim oluyor erkek abim gibi sağolsun her şeyime karışır genelde msjlaşıyoruz parmaklarım koptu daha derdimi anlattım sonunda özür diledi oda anladı sonunda öyle daha o arkadaşlarıyla görüşmeyecek konuşmayacak şu hattını da değiştirtseydim

Sinemaki kürü yapıyorum ben canım hem beslemesi hem uzaması için
Sevindim hallolmasına

Sinemaki kürü yapıyorum ben canım hem beslemesi hem uzaması için
Sevindim hallolmasına

anladım canım ben eriniyorum ya yapamıyorum
Ayy o kadar işlemiş içine acaba ziyaterçi olarak geliyo mudur

ya benim öyle bir rüya daha gördüm sevgilimle ayrılmıştık gün içinde ne etkilerse beni onu mutlaka görürüm rüyamda :)

ziyaretçi olarak geliyor mu bilemem ama sınavdan sonra kesin gelir tekrar üye olur

Umarım olur olurda haberim olmazsa sen haber ver bana

Niye kız derdin neydi

Ablam gürültü yaptı odada uyandım dahada uyuyamadım Bugün iş de çok zaten kahvaltımı yaptım memoli oldum şimdi 1 gibi duşa giricem sonra pazar alışverişi vs derken eve gelicem sonrada derse geçicem biraz akşama buralardaym yine

Bende bi kere uyanınca bi daha uyuyamıyorum
Pazarı 10dakikada hallediyosun kiz zaten
Benimde bugün çok isim var ama yataktan çıkamıyorumm

Bende bi kere uyanınca bi daha uyuyamıyorum
Pazarı 10dakikada hallediyosun kiz zaten
Benimde bugün çok isim var ama yataktan çıkamıyorumm

Pazar kolayda dışarı çıkasım yok bugün feci ayaz burası tokat gibi çarpıyo rüzgar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…