Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Yılın kozalagı ne dostum lan çocuğun bi suçu yok kozalak olan sensin can

21 Şubat sonrası diye düşünürken 4-7 arası olunca birden geliverdi burnumuzun dibine

İlk yapacağım şey sana mesaj atmak olacak zaten

İnşallah çıkmaz ya gerçekten çok talihsiz olmuş :26:

21 Şubat sonrası diye düşünürken 4-7 arası olunca birden geliverdi burnumuzun dibine

İlk yapacağım şey sana mesaj atmak olacak zaten

İnşallah çıkmaz ya gerçekten çok talihsiz olmuş :26:

Evet ani olunca zor oluyor, en azından o zamana kadar alıştırırsınız kendinizi, hazırlık yaparsınız... Tamam canım ayıp ettin olurum yardımcı

İnşallah canım yaa gerçi bugün ikinci konuşmamızda sesi daha iyi geliyordu eşimin ama sanırım kırık yok çatlak olabilir işte yarın öğreneceğiz, yazarım topiğe...

Allah yardımcımız olsunUzun ama galiba sizinki:/ benmki kısa dönem çok şükür

Evet uzun maalesef... Günler geçtikçe askerlik artıyor gibi hissediyorum artık

Ne kadar alıştırsak da gitmeden önceki son gün sıfırlanacak her şey sanki ablacım ya öyle geliyo:26:

Teşekkür ederimm

Öyle durup dururken bu kaza çıkınca moraliniz çok bozulmuştur :26:

Takipteyim

Ben de bakıyorum da sanki daha dünmüş gibi geliyo senin şafağın yarılanması şimdi 100lere gidiyosun

Dışardan bakınca öyle bakalım başıma gelince kendimi nerelere vurucam

Evet ilk giderken ayrılması zor oluyor, sudan çıkmış balığa dönüyorsun, hele benim için çok zordu dört yıldır aynı evi paylaşıyorduk, birden gidince çok etkilendim, kabullenemedim bu durumu, ama biz diğer ayrılmalarda daha çok etkilendik sanki...

Aslında bir şekilde günler geçiyor, geçmiyor değil... İlk başlarda zaman durmuş gibi hissediyorsun sonradan kendine oyalanacak bir şeyler buldun mu bakmışsın epey vakit geçmiş... Askerliğin stresi, psikolojik götürüleri, ıvır zıvır sorunları çok yaa... Gerisi bir şekilde halloluyor... Eşim doğuda olsaydı mesela kesinlikle gözüme uyku girmezdi... Aklımı oynatabilirdim...

Doğuda asker beklemek çok zor ya çok sabır lazım

Büyük konuşmayım ama ben de baya korkuyorum yani doğudan

Evliyken de zordur tabii 4 sene alışmışsınız evde bi nefes olmasına etkilemiştir tabi :26:

Geçiversin gidiversin kurtulalım şu stres sıkıntıdan

Benim gözler gitmeye başladı iyice

Gidiyim yatıyım artık

İyi geceleeeeer

Öptüm ikinizi de

Beni bıraksalar bende kozalak olabilirim :)

Ne kozalağı oluyorsunuz yaa çam kozalağı mı

Evet o doğu muhabbeti yüzden 9 yıl göndermedim askere onu... Şansımız varmış ki Batı çıktı... Gerçekten zor olsa gerek doğuda... Burada bile bazen merak ediyorum... Sonuçta asker yani her şey olabilir diyorsun, geçen bulundukları bölüğe helikopter düşüyormuş son anda iniş yapabilmiş, eğer bölüklerinin üzerine düşseydi ordaki askerler ne olurdu Allah bilir... İşte Allaha emanet yaşıyorlar...

Bir an evvel kurtuluruz tez elden inşallah...

İyi geceler canım, ben de gideyim yatayım, yazılı hazırlamaktan kafam allak bullak oldu... Uyuyayım bari... İyi uykular...

İyi geceler canım, ben de gideyim yatayım, yazılı hazırlamaktan kafam allak bullak oldu... Uyuyayım bari... İyi uykular...

Olmadığım zamanlardaki büyün konuları okuyorum bakın ne iyi topik sahibesiyim
Hoşgeldin abla eşin için çook geçmiş olsun umarım bir an önce atlatırsınız her şeyi

Pekmezimm her gün bi posta gözyaşın var ama senin nolucak böyle kendi kendine bi şeyler bulup ağlamadın yine inşallah :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…