Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Dünden iyisin ama yine de canım

Her gün böyle azalır umarım

Zaten bence gelecektir sevdiceğin ya öyle düşünüyorum :26:

Çok şükür canım Henüz erken olduğunu düşünüyorum finalleriyle boğuşuyordur aklına bile gelmiyorumdur. Dank edecek daha.

Kızlarr sabah sınava uyandığımlayım kendimi gayet yordum yatağa girer girmez uyumak için başarıcam inşallah.
Hepinizi öpüyorum sabah görüşmek üzere, iyi geceleerr

Çok şükür canım Henüz erken olduğunu düşünüyorum finalleriyle boğuşuyordur aklına bile gelmiyorumdur. Dank edecek daha.

Erken canım evet ama hissediyodur eksikliğini bence

Kızlarr sabah sınava uyandığımlayım kendimi gayet yordum yatağa girer girmez uyumak için başarıcam inşallah.
Hepinizi öpüyorum sabah görüşmek üzere, iyi geceleerr
iyi uykular

Sen ağladığın zaman seni dövmek istiyorum :) kendine durduk yere sorun yaratma yavrum yaa :)

Eneee o zaman ben her gün dayak yeriiim :18::18:
Ya ben öküz yarimi yılın kozalağı seçmek istiyorum izin var mı

Ahh evet nasıl gidiyor hayat?

Nasıl gitsin aynı sayılır askerlik bekliyoruz iştee

4 7 Şubat arasına alınmış sanırım gştme tarihleri sabah onu öğrenecek

Ablam yaa bana gittiği gün şafak konusunda yardımcı olur musun hala bilmiyorum ben doğru düzgün:44:

Bi de eşinin durumunu okudum diğer topikte çok geçmiş olsun :26: var mı bi gelişme :44:

Anladım sizin de yakınlaşıyor desene... Silüs kağıdını alınca bana mesaj at şafak konusunda yardımcı olurum elbet

Teşekkür ederim canım, bir gelişme yok, yarın öğreneceğiz artık gataya sevk edilince... Talihsiz bir kaza oldu inşallah önemli bir şey çıkmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…