Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

affettirdi ömrümü yedi valla seviyorum napayım sabredeceğim böyle kavga ediyoruz her gün diyorum hayırlımı değil hakkımda Allahım bilmiyorum çok yoruldum ben
sen napıyosun canım nerede oturuyorsun

eskişehirdeyim canım ben
hem buralıyım hemde burda okuyorum ailemin yanında

benimdekide az önce beni sinirlendirdi
haber vermeden dışarı çıkmazdı
şimdi arıyım dedim dışardayım eve giriyorum dedi
ben böyle

malatyadayım bende ailemin yanında sosyoloji okuyorum canım :) senin bölümün ne?

ya çok sinir bozucu bir durum anlayabiliyorum seni tavır yapınca da biz suçlu oluruz ama belki markete falan gitmiştir
benim kardeşim bir yaş küçük benden erkek sevgilisine söylemeden çıkıyor bazen bende diyorum acaba benimkidemi böyle yapıyor
çok tuhaf bu erkekler ama hepsi aynı değil tabi

ingilizce öğretmenliği canm
arabayla birini bırkmaya gtmiş gelince söylicekmiş
özür diledi ama şaşırdım
hiç yapmadığı birşeydi çünkü
o da üzüldü sen herşeyi haber veriyorsun ben bunu yapmamalıydm dedi

canım takma ya bir daha yapmaz üzüldüyse farkına varmış bir daha yapmaz bence belki acildi söyleyemedi ondan :26:

canım takma ya bir daha yapmaz üzüldüyse farkına varmış bir daha yapmaz bence belki acildi söyleyemedi ondan :26:

aman ya böyle salak gibiym son zamanlarda
biri bişi dese bişi ypsa hemen kırılıyorum
dokunsalar ağlıcak gibiyim kısacası
yarın önemli bir sınavım vr hiç çalışamadım doğru dürüst
napcam bilmiyorum

kıyamam ya oluyor bazen insanın öyle olduğu durumlar bende öyle olduğumda ağlarım hep
canım şimdi git çalış biraz takma kafana da sınavın kötü geçerse daha kötü etkiler seni bunalıma falan girme Allah korusun
benimde sınavım var yarın ama bilgisayrdan ve 5 te sabah çalışırım diyorum attım öyle sabaha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…