Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

affettirdi ömrümü yedi valla seviyorum napayım sabredeceğim böyle kavga ediyoruz her gün diyorum hayırlımı değil hakkımda Allahım bilmiyorum çok yoruldum ben :KK14:
sen napıyosun canım nerede oturuyorsun

Canım sevindim aranızın düzeldiğine. Hem annem hep der ki 'kavga etmeden birbirinizi tanıyamazsınız'. :112:

bende bu nickten sıkıldım yav eskiden sago dinliyordum şimdi dinlemiyorum hiç :KK50:

Bende eskiden çok dinlerdim küçükken şu an çok daha farklı müzik konusunda tarzım :26:
Ama şu an daha iyi eminim:KK1:
Değişmiyodu di mi nick yeni alabiliyosun ancak ?

kıyamam ya oluyor bazen insanın öyle olduğu durumlar bende öyle olduğumda ağlarım hep :KK43:
canım şimdi git çalış biraz takma kafana da sınavın kötü geçerse daha kötü etkiler seni bunalıma falan girme Allah korusun
benimde sınavım var yarın ama bilgisayrdan ve 5 te sabah çalışırım diyorum attım öyle sabaha :)

uykusuz bir gece beni bekliyor
size iyi sohbetler kızlarr :KK50:

Bende eskiden çok dinlerdim küçükken şu an çok daha farklı müzik konusunda tarzım :26:
Ama şu an daha iyi eminim:KK1:
Değişmiyodu di mi nick yeni alabiliyosun ancak ?

aynen benimde farklı şuan müzik tarzım :KK1::KK1:

canım bir kereliğine değiştirebiliyorsun heralde yetkili kişilere :KK1: 3 nick sunuyormuşsun onlarda birini yapıyormuş diye biliyorum ama bir kereliğine oluyor değişim

Benim de 3'te sınavım o yüzden şimdilik olayın farkında değilim :103:
Yarın sabah görürüm kendimi :KK1:

ayyy ben çok acıktım ya :) gidip tost yapacağım kendime kilo almak istiyorum artııııkkkkkk bu kadar yiyorum yemek alamıyorum :KK4::KK4:

bir an kk sız kaldık :KK1::KK1::KK1::KK1:

Evet iyi ki uzun sürmedi :KK1:

uykusuz bir gece beni bekliyor
size iyi sohbetler kızlarr :KK50:

Esmerim umarım iyi geçer sınavlar.

aynen benimde farklı şuan müzik tarzım :KK1::KK1:

canım bir kereliğine değiştirebiliyorsun heralde yetkili kişilere :KK1: 3 nick sunuyormuşsun onlarda birini yapıyormuş diye biliyorum ama bir kereliğine oluyor değişim

tamam sende bi kereliğine değiştir :KK1:

keşke öyle bir iyilik yapsan canım :KK43: sen hangi burçsun tatlım

Yengeçç ev aşığı aşırı anaç fazla ağlak :KK1:

Evet iyi ki uzun sürmedi :KK1:

Esmerim umarım iyi geçer sınavlar.

tamam sende bi kereliğine değiştir :KK1:

Yengeçç ev aşığı aşırı anaç fazla ağlak :KK1:

bende balık burcuyum aşırı duygusalım :KK14::KK14::KK14:
ya ne nicki ne yapacağımı bilmiyorum ki kalsın uğraşamayacağım
çok acıktım çook :KK56::KK56:

X