Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

benimde finaller başladı tatlım ama hiç çalışmak gelmiyor içimden az kaldı bea hiç üzülme canım çabucak geçecek o günler :) :)

Geçecek geçecek bliyorum Hıı ben bide kpss çalışıyorum ya bunaldım iyice dağlara vurasım var kendimi

Hoşbulduk canım=)Aman aman ne güzel hayırlı olsun topiğiniz

Ayy çok teşekkür ederiz hep misafir olun

bende burnumu deldirmek istiyorum ama deldirsem sevdicek beni delik deşik eder

Bin bir heves deldirdim mecburiyetten çıkartmak zorunda kaldım ya

noldu kızz konuştun mu sevdiğinle halletin mi sorunu

hoş geldinnn:)

ahh o finaller ben kurtul allah sanada kolaylık versin canım :)

yok artık mathi kızzz iğneyle nasıl deldircen burnunu

Kız iğneyle de deliniyo ya daha sağlıklı diyorlar :26:

noldu kızz konuştun mu sevdiğinle halletin mi sorunu

ahh o finaller ben kurtul allah sanada kolaylık versin canım :)

nirdee canım biz öyle hemen sorunlarımızı çözemiyoruz yarın görüşeceğiz ancak o zaman kapatırız bu konuyu çok kırmışım ne dediysem sanki tavır yapıyor şimdi bana aman bende konuşmuyorum vallahi ne olacak bu halimiz bilmiyorum hiç :)

Kız iğneyle de deliniyo ya daha sağlıklı diyorlar :26:
ay hiç duymamıştım sağlıkçı insanın bi hali başka olur canım ben kulagıma 3. delik istiyorum ama canım acıycak diye cesaretim yok

halledersiniz canım ya

niye çıkartmak zorunda kaldın canım

Ya kılcal damarın üstüne denk gelmiş hızma kan topladı hep doktora gittim krem verdi kullan geçmezse mecbur çıkartıcaksın dedi şişti falan mecbur cıkarttım :26:

Ya kılcal damarın üstüne denk gelmiş hızma kan topladı hep doktora gittim krem verdi kullan geçmezse mecbur çıkartıcaksın dedi şişti falan mecbur cıkarttım :26:

anladım canım sevdiceğin hiç bir şey demiyor mu ya benimki her şeye karışır da

anladım canım sevdiceğin hiç bir şey demiyor mu ya benimki her şeye karışır da

Halka takma dedi sadece bi de benim kulaklarda toplam 5 delik var onlarada halka yok dedi tamam dedim anlaştık bana kendisi de hızma aldı hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…