Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

ahahah doğru söyle çok düşündün mü bunu yazmadan

skypten okursan yazdım nereye gideceğimi gidebilirliğimi

Bana kaçıcağını bana neden daha söylemedin ona göre hazırlık yapardım

21 yaşındayım canım ben :)) aryz le konuşmayalı çok oluyor ya facede ekli ama bizi bir arada tutan kk :))

Vayyyy ihtiyar seni

kaçarsam kocama kaçarım ne işim var oralarda
İyi hoş ben gidiyim diyorumda daha bu konuyu herifime açmadım .. Tepkisi ne olur ki

Vayyy demek öyle, olur da bir gün morelin feci bozulursa margaaaaa diye seslenirsen bana bu mesajını gözüne gözüne sokucam lan

Bi aç bakayım , aç ta al cevabını bende merak ettim

Vayyy demek öyle, olur da bir gün morelin feci bozulursa margaaaaa diye seslenirsen bana bu mesajını gözüne gözüne sokucam lan

Bi aç bakayım , aç ta al cevabını bende merak ettim

senin kocan olmasaydı sana kaçardım kızım
Şu ara böyle konuları konuşmasak daha iyi sanki.. Ben gidersem içi hiç rahat etmeyecek hep farklı şeyler düşünecek sırf bu yüzden gitmeyi de çok istemiyorum .

Şey yaparsınız arada günü birlik buluşacağınız zamanlar olur bi sen gidersin bi o gelir..
Arada ondan habersiz süpürüz yapmayıda ihmal etme emi

şaka maka çok kaldı bee ...
Ayrıca cumartesi benim doğum günüm ne aldın bana gııığğğ

Sihirli bi değnek aldım , hayvan kılıklıları insana çeviresin diye..

kalayım ya ben böyle mutluyum valla şu okul açılsaydı bir daha mutlu olacm da işte

ihtiyarladım cidden ya dişlerimde dökülüyor yavaş yavaş buruşuyorum

Yirminde 20 lik dişlerin çıktı 21 in de de dökülüyo herhalde

Hayırdır ? Kötü birşey olmadı inşallah ..

Sorunlu erkek arkadaşım bozdu moralimi..
anlatıyorum olanı canım.
biz bugun buluşacaktık. herşey gayet güzel vs.
sabah mesaj atmış aşkım babanemi arkadaşına bırakıcam babam söyledi diye. peki dedim
sonra arkadaşı evde yokmuş aldı başka bir yere götürdü kadıncağızı onada tamam dedim.
oldu saat 3 buçuk. sonra dedimki söyle ne zaman çıkayım evden. tamam aşkkım söylicem babam arabayı istiyor bırakayım geliyorum dedi tamam dedim.
sonra çat diye mesaj geldi aşkım babam bırakmıyor gelemiyorum. tamam eyvallah gelemiyorsunda bende burda hazır bekliyorum. ben ha diyince evden çıkabilen bir insan değilimki. sinirli bir adet baba ve abiye sahibim Allaha şükür. ki babamlada tartışmıştım zor izin aldım. işin bitince gel 5 dk al gönlümü ölürmüsün ? badana boya var evde önceden dolabımı falan boşalttımki buluşabilelim diye. bağırmaya falan başladı işte.
en çok koyan lafı şu oldu : 'görende aylardır beni görmüyorsun zannedecek,otur oturduğun yerde.''
bende haklısın dakikasında özlediğim için hata bende tek kelime etmeni istemiyorum dedim.
oda tamam sende tek kelime etmeyeceksin dedi cevap vermedim. 2 saat önce özür dilerim aşkım demiş.
ama umrumda değil. ne yapmalıyım kızlar abartan ben miyim ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…