Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

kaçamazsınn :KK16: Kuzum düşünüyorum aceba gidince oraya mı göndersem ? Yoksa gitmeden burdamı versem ..
Yada gidince çok özlediği bir anda göndersem :26: Bilemiyorum kafam karıştı , zaten şuan kartımın limiti dolu kapıda ödeme olmadığı için alamıyorum . Kartı beklemem lazım

ooyy kuzuumm yaa bizde seni seviyoruzz :KK1: Yani ben seviyorumm hemde çok :KK16:

Bence o hele bi yerleşin gittiği yere..
Sen benim dediğim o takım olan kutuyu hallet ..

Artık elini cebine atıcan , zaten o elini bi benim için cebine atmadın ya ! Hala kitap alıcannn:KK47::KK47::KK47::KK47:

Bence o hele bi yerleşin gittiği yere..
Sen benim dediğim o takım olan kutuyu hallet ..

Artık elini cebine atıcan , zaten o elini bi benim için cebine atmadın ya ! Hala kitap alıcannn:KK47::KK47::KK47::KK47:

ev herşey hazır yakında valizide hazır olacak.. Keşke bende gidebilsem :KK43:
Elim cebimde sana yarın kitap alıcam söz veriyorumm

darısı başıma diyeceğimde
barışmak mı hayırlı barışmamak mı emin değilim ...

Bence ne yap biliyor musun..
Bu sefer sen şart koy kuzum..

Eğer beni seviyorsan benim mutluluğumu düşeneceksin bunların bunları yapıcağsın de
Yapmazsa eyvallah
Yaparsa pek ala.. :nazar:

Totosunu koltuğa devirip sabahtan akşama kadar devirip oturuyorsun hala işte çalışıyorum diyo..:KK19:
Oturduğun yerden para kazanıyorsun ama cimriinin önde gidenisin hala bi kitap alamadın gığğ :KK19:

ben paramı burdan kazanmıyorum artık evlat .. 5 kuruş geçmiyo burdan elime , sadece kişisel ihtiyacım karşılanıyo ha birde karnım doyuyo beslememiyim lan benn :KK52: Neyse az kaldı şunun şurasında 1 ay daha sıkıyım dişimi sonra bende gidebilirim :KK30:
Lan alacam dedim sana gığğğ annamıyon muu

ben paramı burdan kazanmıyorum artık evlat .. 5 kuruş geçmiyo burdan elime , sadece kişisel ihtiyacım karşılanıyo ha birde karnım doyuyo beslememiyim lan benn :KK52: Neyse az kaldı şunun şurasında 1 ay daha sıkıyım dişimi sonra bende gidebilirim :KK30:
Lan alacam dedim sana gığğğ annamıyon muu

Lan nereye gidiyoğğn ? Bana neden bu gitmenden bahsetmiyonnn ? :KK47:

Eheheh öyle deme be :KK1:
Kaç yaşındasın sen? Daha kimler çıkacak :KK12:
Aryz'ın sevgisilisi var var olmaz mııı :KK1:
Ay bu mutlu haberi ben verdim diye kesmese bari :KK53:
Yok ya 10 yıl sonra 26 olacağım işte ideal :KK1:

21 yaşındayım canım ben :)) aryz le konuşmayalı çok oluyor ya facede ekli ama bizi bir arada tutan kk :))

X