Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

ben sevgilimle barıştığım için dostlarımla görüşmeyecek karakterde bir insanmıyım be
Şuan bir arkadaşım ağzına geleni söylüyor (başından beri bizim birlikteliğimizi istemeyen bir insan )
Şuan benim onun dostluğunu hak etmediğimi söylüyor .
E madem dost olduğunu düşünüyorsun neden mutluluğumu istemiyorsun..
Cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyorum ..

Yazdım canım.. yorumlar mısın?

eğer özür dilediyse büyütme.. bazı şeyleri büyütmeye sürekli kavga etmeye gelmiyor. bir süre sonra ipin ucu kaçıyor. sende özür dile. nasılsa görüşürsünüz. bende sürekli evden çıkabilen biri değilim zamanında günlerimiz uyuşmadığı ve çok özlediğim için nice kavgalar ettik. ama gün geldi o günleri bile özledim.

Son düzenleme:

ya bu erkekler nasıl bu kadar odun olabiliyorlar ya ne demek görende aylardır beni görmüyorsun zannedecek,otur oturduğun yerde sen hiç mi özlemedin hiç mi görmek için sevinmiyorsun abartmıyorsun sen ama belki oda sinirli biridir erkekler tavra tiribe gelemiyorlar sinirden söylemiştir bak hatasını da anlamış özür dilemiş bence uzatma sende ama o buluşalım demeyene kadarda sen deme bence

canım çok üzülüyordun sen belki oda gerçekten bir daha üzlmeni istemediğin için böyle yapıyordur
neden birlikteliğinizi istemiyor peki sebep ne?

Sağolun kızlar..
bana buluşamamak koymadı ki.. o söylediği söz canımı çok sıktı.
özleyen görüşmek isteyen kişi sadece ben miyim yani bu ilişkide? öyle ucu açık net bir şey söyledi ki işte konuşmak içimden gelmiyor. demekki biz buluştuğumuzda onun için değişen bir şey yokmuş. içinde özlem yok demekki.. yazık diyorum sadece.
kasımda 4 sene olacak canım

canım çok üzülüyordun sen belki oda gerçekten bir daha üzlmeni istemediğin için böyle yapıyordur
neden birlikteliğinizi istemiyor peki sebep ne?

bizi yakıştırmıyormuş .. Yakışıyor muyuz diye sormadım kiii ?
Onun sıkıntıları varmış ben onu sevgilim için aramıyor muşum zor gününde yanında olmamışım ..
kendisi bana mesaj atmıştı sıkıntıdaymış , bende 4 gündür uykusuzdum uyumuşum cevap veremedim .
Sonra arayamadım aklına ilk geleni söylüyor şuan bana

babasına sinirlenmiştir sende üzerine gidince öyle söylemiştir . özlemese hiç görüşmek istemezki

bayadır da varmış canım ya olur böyle söylediği hoş değil ama anlamış oda hoş olmadığını özür dilemiş bazı anlarda böyle bilip bilmeden saçmalayıp kırarlar işte bu erkekler canım sende pişman olacağın şeyler yapma söyleme affettir kendini herhalde görüşürseniz konuşursunuzda bu dediğinin saçmalığını üzülme sende belki çok sinirlendi babasına yada babannesine

evet çok sevrim altın diş bir metal bir altın olsun

Mıknatıs olup seni kendime çekesim geldi lan

sahimi ? şuan buna gerçekten çok ihtiyacım var..

Bulursam önce sana alıcam söz kanka..

marga çok ağrıyorsa iç bir tane kremle ov biraz :26:

İlaç içebilirim ama kendim ovamam..

Dost acı söyler-miş.. Ondan olmasın ?

Özlemek güzeldir, ama yerinde olsam peki der geçerdim..
Birdaha buluşmada o can atardı,sen gelemiyorum derdin ödeşirdiniz..

pehh yav sen sevdikten sonra ona ne yorum yapmak düşüyor onamı kalmış yakışıp yakışmadığını söylemek
canım cevap verme boşver ya sıkıntısı varsa senden mi çıkarması gerkiyo stresini :26:

babasına sinirlenmiştir sende üzerine gidince öyle söylemiştir . özlemese hiç görüşmek istemezki

haklısınız ama sanırım ben cevap vermeyeceğim.
geçen tartışmamızda git kovuyorum seni gitsene diyen biri bu. köpekten pişman oluyor ama soğuttu kendinden bu tavırları.
öfkesini kontrol etmeyi bilecek. yada ayrılığı kabullenecek..

emir veriyo şuan cevap ver ! diye Arkadaşın olabilirim ama kölen değilim kiii :)

al al iyi olur :) Dost acı söyler öylemi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…