Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Kızlar ben çok doldum artık tamamen her şeyi bitirmeyi düşünüyorum.
Dün gece kız arkadaşım aradı onun sevgilisi benimkiyle yakın arkadaş bahsetmiştim bi ara.
Onlarda ayrılmış bu ikisi facede bi cafede yer bildirimi yapmış bizde giderdik oraya daha önce.
Ve arkadaşım facede kızlarla arkadaş olduğunu söyledi ya biz ayrı değiliz ne bu rahatlık ben enayimiyim burada :KK47:
Face açma amacınıda şimdi anladım abisi falan bahane o rahat rahat birileriyle konuşcak herhalde :KK50:
Aramıyım bekliyim üstüne düşmeyim diyordum ama bunlar sabrımı taşırdı...

Kızlar ben çok doldum artık tamamen her şeyi bitirmeyi düşünüyorum.
Dün gece kız arkadaşım aradı onun sevgilisi benimkiyle yakın arkadaş bahsetmiştim bi ara.
Onlarda ayrılmış bu ikisi facede bi cafede yer bildirimi yapmış bizde giderdik oraya daha önce.
Ve arkadaşım facede kızlarla arkadaş olduğunu söyledi ya biz ayrı değiliz ne bu rahatlık ben enayimiyim burada :KK47:
Face açma amacınıda şimdi anladım abisi falan bahane o rahat rahat birileriyle konuşcak herhalde :KK50:
Aramıyım bekliyim üstüne düşmeyim diyordum ama bunlar sabrımı taşırdı...

Günaydın tuğçem balım umursama hiç onu takmıyormuş gibi davran yoksa havalanacak iyice :26:

Kızlar merhaba...

Yaş olarak sizden büyüğüm sanırım bu yuzden abla olarak değerlendirin yazdıklarımı...

Tuğçecim bikaç aydır erkek arkadasınla sorunlar yasadıgınızın farkındayım. Şimdi de yazdığını gördüm, yaşınız küçük bu acıyı kendinize çektirmeyin. Sevgilini çok seviyor olmalısın ama asla kendinden çok sevme onu. Saygını ve özgüvenini yitirme.

Seni zamanında çok mutlu etmiş olabilir.. Ama görüyorum ki bikaç aydır bi öyle bi böyle... Canı nasıl isterse oyle davranıyor...

Bir düşün istersen... Sen bunları hakediyor musun?

Kızlar merhaba...

Yaş olarak sizden büyüğüm sanırım bu yuzden abla olarak değerlendirin yazdıklarımı...

Tuğçecim bikaç aydır erkek arkadasınla sorunlar yasadıgınızın farkındayım. Şimdi de yazdığını gördüm, yaşınız küçük bu acıyı kendinize çektirmeyin. Sevgilini çok seviyor olmalısın ama asla kendinden çok sevme onu. Saygını ve özgüvenini yitirme.

Seni zamanında çok mutlu etmiş olabilir.. Ama görüyorum ki bikaç aydır bi öyle bi böyle... Canı nasıl isterse oyle davranıyor...

Dediğin gibi bi kaç aydır hep sorunlarımız var canı nasıl isterse öyle davranıyor. Buda beni üzüyor tabiki.
Bitirmeyi düşünüyorum artık ama onsuzda mutlu olamıyorum bu şekilde onunlada olmuyor günlerdir bunu düşünüyorum ne yapıcağımı karar verip yapmak istiyorum.

Kızlar ben bitiricem artık dayanamıyorum bu yaptıklarına görmezden geliyim diyorum yapamıyorum benimde bi gururum var.
Sesinide duymak istemiyorum mesaj atıp bitiricem oda bunu bekliyordu zaten.

Kızlar merhaba...

Merhaba ablacım (böyle hitap ediyorum mahsuru yoksa) hoşgeldiniz nasılsınız :KK16:
Nasılsın canım.

Çok şükür ben iyiyim sende iyi ol olur mu kimse için canını sıkma .

Kızlar ben bitiricem artık dayanamıyorum bu yaptıklarına görmezden geliyim diyorum yapamıyorum benimde bi gururum var.
Sesinide duymak istemiyorum mesaj atıp bitiricem oda bunu bekliyordu zaten.

Evet o bitti deyip suçlu olmamak için seni bekliyo canım.
Hatalı sen olacaksın . (ona göre )

Dediğin gibi bi kaç aydır hep sorunlarımız var canı nasıl isterse öyle davranıyor. Buda beni üzüyor tabiki.
Bitirmeyi düşünüyorum artık ama onsuzda mutlu olamıyorum bu şekilde onunlada olmuyor günlerdir bunu düşünüyorum ne yapıcağımı karar verip yapmak istiyorum.

Ben nişanlıyım. Yakında evlenicem.

"Onsuz olamam" dediğim birisi olmuştu zamanında hayatımda. Ama bak oluyor... En güzel örneğim ben sana.

Hiçbir şey kendine olan saygından önemli olmamalı. Bir erkeğe bu kadar yenik düşmemelisin.

O seni seviyor ise zaten üzmez. Üzüyorsa sevmiyordur. Ya da seni üzdüğü için zevk alıyordur. Evet şaka gibi ama var böyleleri.

Sen düşün, taşın... Ama doğru kararı ver.

Hakkınızda hayırlısı :KK54:

Son düzenleme:
X