Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Off Meleğim yine yanlış anlamışsın kuzum,evet ben hep o şakayı yaparım''Hangi topicte sürtüyonuz çabuk toplaşın''diye...
Kimse kimseye boş yere kırılmasın,ne gerek var

ama pretim zoruma gidiyor ya ne olur haksıszam haksızsın melek de ne olur ya topiğie geliyo biz şaka yapıyoruz onu ne şekilde anlıyor buraya geliyor söylüyor ... böyle birşey olur mu canımmm ? ben sana ne zaman dedimm sen söyle sununla bununla konuşma vs. diyebilrmiyim öyle bi hakkım varmı pretim ? desem bile sen karşılıgın verirdin... yanlış anlayan ben değilim kendisi

oooww çoh sinirliyiz pörtlek gözlü canavarr
Yeaağ sana şey sorucam marga ya noolduu niye ban yedi
Yohh lan herzamanki gibi yımışacığımO avatarı da değiştirecem hemen,yediniz bitirdiniz beni oğlum
Marga'm bi topicte yorum yazdı,yanlış anlaşıldı ve geçici olarak artık yok,süresi ne kadar bilmiyorum:26:

Kızlaaar ben bugün ev süpürürkene puzzle parçalarımı da süpürmüşüm meğerse

Şimdi onları ayıklamaya gidiyorum :120:

Şakaların altında gerçeklerin olduğuna inanrım ben biliyor musun o sebeptendir belki. Bende böyleyim işte ne yapacaksın insanlık.

Allahaşkına ikiye bölündük kelimesine ben sizin için mi kullandımm hey allahım ben bir arkadaşımız pasif olduğu için kullandımm yemin ediyorum bu kadar olurr bu kadar olur... .. benim seni ikna etme gibi bir çabam olamaz zaten olanları söylüyorumm hepsi bu hadi eyw

Son düzenleme:

Eyvallaah. .

tekrar söylüyorum benim kimseye karışmaya hakkım yok sen nasıl anladısann ona inan tamam mı canım ?

Tartışma konuşmalarındaki canım kelimelerini sahiplerine iade etmek asli görevim sanırım ki sana da iade ediyorum bir daha kullanma bunu bana.
İstediğime inanma konusunda özgür olduğumu hatırlattığın için teşekkürler en son eyvallah demiştin hayırdır bana cevap hakkı doğurup duruyorsun?

Son düzenleme:
Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Kızdırmayın beniii,iki arada bi derede bırakmayın beni,zor durumda kalıyorum
Bu ne yaa,biz buraya sohbet etmeye,birbirimizin dertlerini dinlemeye,güzel şeylerden bahsetmeye geliyoruzYapmayın böyle

Kuzumm sen zor durumda hissetme kendini ben içimdekileri söylemek istedim sadece (Bu sigarayı da çok kullanıyorum ölcem yakında)

Mati sen foto atcaktın hani burayaBaktım profiline ama sadece bi tanecik foto atmışın,o kaa mıydı

O kaaydı sonra kaldırdım onu da ama bi ara albüm yaparım senin için kuzum ne olacak
Ayrıca mati demesene olum dıbeyin de bedyin de öle şeysiler de

Son düzenleme:

ben sana cevap hakkı dogurmak için ugraşmıyorum... haksız yere geldin baktın ortaya bi söz attın konuştun.. dilerim Allahtan aynısını da sen yaşarsın şu yaptıgın haksızlıgın.. bir daha yazsanda seninle muhattap olmam zaten.

Hahah benim annemde benim kıllardan şikayetçii
İkiniz birlik olunsanaa
amaç ne mi... topiğime geliyor şakamızı yanlış anlıyor burada. konuşuyor... ben pretime öyle bir şey demedim bunu kendine bildiği halde bana böyle bir ithamda bulunamaz bunu hatırlatmak istedim
Bak sen bunu daha öncede yaptın halada devam ediyosun.
Ben pekmeze görüşemediğimiz için sitem etmiştim sende üzerine alınıp özel mesaj atmıştın.
Şimdi tekrar soruyorum amaç ne ?
Biz tabiki onunla konuş bununla konuşma diyemeyiz ama sende diyemezsin.
Madem rahatsızsın bizden (ben seni çoğu yerde görmezden geliyorum ) sende öyle yap görme bizi.
Tatsızlık çıkarmanın manası yok, ha bizim kaçmaz ama senin tadın fena kaçar haberin olsun
Ben uyarımı yaptım dahada konuşmam anlayabileceğini düşünüyorum
Kızlaaar ben bugün ev süpürürkene puzzle parçalarımı da süpürmüşüm meğerse

Şimdi onları ayıklamaya gidiyorum :120:
AAAYYYY nee güldüm beee manyak karıııı
İğrenşş çöpçüüüü

Kuzumm sen zor durumda hissetme kendini ben içimdekileri söylemek istedim sadece (Bu sigarayı da çok kullanıyorum ölcem yakında)
Bende söyleyim mi içimdekisileri noluuurr

Üzülürüm ben ama öyle deme
En son eyvallah demiştik hadi eyvallah o zaman tekrar.

O kaaydı sonra kaldırdım onu da ama bi ara albüm yaparım senin için kuzum ne olacak
Ayrıca mati demesene olum dıbeyin de bedyin de öle şeysiler de
Off yaa bakamadım,şansa bahh:2::2:
Temem en yakın zamanda bekliyim,
Hakkat sormayı unuttum mathildanın nesi vardı ki,niye değiştirdinBen seni ansıl tanıdıysam öyle çağırırım o kaa!!Matiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…