Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

ben sana cevap hakkı dogurmak için ugraşmıyorum... haksız yere geldin baktın ortaya bi söz attın konuştun.. dilerim Allahtan aynısını da sen yaşarsın şu yaptıgın haksızlıgın.. bir daha yazsanda seninle muhattap olmam zaten.

Beddua tarzında konuşma lütfen kimsenin kimsede hakkı yok sen sanalla reeli birbirine karıştırıyosun sanırım . .

Hahah benim annemde benim kıllardan şikayetçii :KK1:
İkiniz birlik olunsanaa :KK1:

Bak sen bunu daha öncede yaptın halada devam ediyosun.
Ben pekmeze görüşemediğimiz için sitem etmiştim sende üzerine alınıp özel mesaj atmıştın.
Şimdi tekrar soruyorum amaç ne ?
Biz tabiki onunla konuş bununla konuşma diyemeyiz ama sende diyemezsin.
Madem rahatsızsın bizden (ben seni çoğu yerde görmezden geliyorum ) sende öyle yap görme bizi.
Tatsızlık çıkarmanın manası yok, ha bizim kaçmaz ama senin tadın fena kaçar haberin olsun :KK34:
Ben uyarımı yaptım dahada konuşmam anlayabileceğini düşünüyorum :KK34:

AAAYYYY nee güldüm beee manyak karıııı :KK1: :KK1:
İğrenşş çöpçüüüü :KK1:

Bende söyleyim mi içimdekisileri noluuurr :KK1: :KK1:

Konuyu kapatalım balım boşver ben içimdekileri söyledim yetti bence bu konu uzamasın eyvallahı da çektik sanıyorum.:KK1:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
Kızdırmayın beniii,iki arada bi derede bırakmayın beni,zor durumda kalıyorum:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Bu ne yaa,biz buraya sohbet etmeye,birbirimizin dertlerini dinlemeye,güzel şeylerden bahsetmeye geliyoruz:KK20::KK20:Yapmayın böyle:KK20::KK20:

pRett o bebenin suratını yerimmm :KK1:

Off yaa bakamadım,şansa bahh:2::2:
Temem en yakın zamanda bekliyim,:KK12:
Hakkat sormayı unuttum mathildanın nesi vardı ki,niye değiştirdin:KK23:Ben seni ansıl tanıdıysam öyle çağırırım o kaa!!:KK53::KK53:Matiiii:KK12:

Pisluk musun len deme öyle kızım öyle denmesin diye değiştk monotonluktan bukmıstım kurtulayım diye işte ya :KK1:

Kuzular, hoşbulamadım pek sizi.
Mobilim yine çoğunlukla okuyorum yazılanları.

Size pasta yaptım bugün ben :KK1:
Şu an okuldan eve gidiyorum, sizin için gidip yiyeceğim :KK1:

Ayyy canım beniimmm mobilin zorluğunu bir ben biliiriimm :KK1:
Afiyet olsun löp löp et olsun :KK1:
Benim için 3 porsiyon ye löp löp ete ihtiyacım var :KK1:

Bizim için mi yiycen len bari fotosunu koy gözümüz doysun bize yapılan pastayı bile bilmiyoruz :KK1:

X