Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Tubik sen bize komikli konuş

Benim de komikli konuşcağım hişkimsem yok

Sen bugün zaten güldürükçü günündesin yine

Ayrıca o karıya da sinir oldum hee

Bana yolla sen ben ağzını burnunu kırarım ağzına küreknen vurarım kemçiiikkk

Beyincikimmm dökme oralara buralara yemek

Tamam dökmem bez serdim

Bugün sabah oması lazım daha önceki ugradıgında da yazdım ama cevap yok hem bak buralarda sürtüyosun ya sen kızıyorlar sana pretm.
Ya netten düşmüşümdür ya da görmemişimdir,bilerek cevap vermemezlik olmaz bende
Kim kızıyor yaKimse bana arkadaşlarımla konuştuğum için kızamazÖyle bişey olsa bile karşılığını alır

Ama onlinedın burda yazdığımda geri dönüp bakmamışsın pretmmm neyse önemli değil ya:26:
Nasılsın

Son düzenleme:
thebeyin... sen benim deidklerimi neden yanlış anlıyorsun ? pretin kiminle konuştugua ben mi karar verecem... bi arkadaşımızla ilgili haber aldım onu söyleyecektimm ve o kelimeyi şaka amaçlı kullandım bir daha bilip bilmeden konuşma olur mu ?

Sen üzgünlü konussan da dinlerim hep biliyosun sen
Bilmem mi kuzum benim iyiki varsın

Oraya basmaa yeni sildimm ! diye ciyaklayan bi annem var
Bizde birbirimize komikli konuşuruz kii
Farkında değilim ki balım bilmeden yapmışımdır
Bana öyle bi iyilik yap ta seviniyim mutlu oluyum hakkım olanı yaşayım

pretim ben sana öyle bir şey mi yaptımm ? burda benim kelimemm söylenmiş.. sen margile bize yine hangi topiklerdesinz gibi bir şaka yapmştın hatırlıyon mu canım.. bende margiden haber aldımm için sana söylemek için cagırdım seni o kelimeyi kullandım.. arkadaşlarına söylermisin.. benim sana karışma gibi bir hakkım yok zaten canım

Şaka olduğunu anlamamışım demek ne yapacaksın benim hallerim işte
Tamam şaka yapıyorum sana pret sürtme başka topiklerde niye sürtüyosun gel buraya
Aman neyse yaaa bilmem konuşmam herhalde bilip bilmeden düşüneyim bi yok yok konuşmam sanırım:44:

Amaç ne ?
Tatsızlık çıkarmak mı ?
Ben yemeğe gidiyorum kızlarr , geldiğimde cevap veririm hepinize . .

tekrar diyorum... pret rada şaka yaptıgımı biliyor bir arkadaşımızdan haber aldıgımız için çagırdımm ben.
yanlış anlayarak böyle bir ithamda bulunma bir daha lütfen.. kimin kiminle konuşacagına kimse karar veremez. pret sizinde arkadaşınız bizimde ben öyle bir şey yapsaydımm zaten pret bana karşılıgın verirdi anlık okumalarla birdaha bu yargılara varma olur mu

Off Meleğim yine yanlış anlamışsın kuzum,evet ben hep o şakayı yaparım''Hangi topicte sürtüyonuz çabuk toplaşın''diye...
Kimse kimseye boş yere kırılmasın,ne gerek var

Ben de anneme şu saşlarını benim odama dökme diye kızıyorum hep kadının benim odama gelince dökülüyo saşları hep nedense Sinir oluyorum yerde kıl tüy görmeye hiş tahammülüm yok

Konuşuruz ki tabiiii

Taaam taaam o gelmezse sen bana adres ver ben adam toplayıp giderim cebimde küreeemnen

Amaç ne ?
Tatsızlık çıkarmak mı ?
Ben yemeğe gidiyorum kızlarr , geldiğimde cevap veririm hepinize . .

amaç ne mi... topiğime geliyor şakamızı yanlış anlıyor burada. konuşuyor... ben pretime öyle bir şey demedim bunu kendine bildiği halde bana böyle bir ithamda bulunamaz bunu hatırlatmak istedim

İkiye bölündük de mi şaka yapma Allah aşkına ya neyse bak konuyu uzatmaya gerek yok çünkü ben öyle hemen ikna olmam sende beni ikna etme çabasına girmezsin bunları biliyorum o yüzden konuşma burda kapansın gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…