Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Sarjı az kalınca mesaj atmayı çile haline getiren telefonlardan mı kullanıyo kuzum :26:

Ondan atamamıştır bence

Evet balım aynen o telefonlardan ama eve gidince falan yazardı belki uyumustur işte yorulmustu merak ettim ya işte:26:
Pekmezim yaa o benim her şeyim hep korkuyorum ona bi şey olmasın diyrek uyuyorum çoğu gece

Evet balım aynen o telefonlardan ama eve gidince falan yazardı belki uyumustur işte yorulmustu merak ettim ya işte:26:
Pekmezim yaa o benim her şeyim hep korkuyorum ona bi şey olmasın diyrek uyuyorum çoğu gece

Kuzum ben de öyleyim ya

Ama kötü şeyler düşünmemeye çalış bence güzel düşün güzel olsun.

mutii konusmak istersen hep burdayım ben balım şu özel mesaj çin 10dk olayına deli oluyorum ya
bu arada canım yine zeytin cekti nedir bu zeytinlerin benden çektiği ya

Günaydın bebeklerim uyku tutmadı bugün beni.
Çok mutsuzum.
Benimkiyle adam akıllı konuşmuyoruz zaten günlerdir sadece gittiği geldiği yerleri haber etmeye başlamıştı dünde öğlen konuşmuştuk akşam spora gitcekti. O konuşmadan 7-8 saat geçti ne bi mesaj ne bi haber verme.
Ben mesaj attım spordaymış ama haber falan etmedi konuşmak bile istemiyor tek haber veriyordu onun dışında arayıp sorduğu yok ben aramasam hiç konuşmuycaz sanırım.
Ne yapıcam artık bende mi bıraksam aramayı

Günaydın canım.
Neden böyle oldu, bi sorun mu yaşadınız?

Günaydın canım.
Neden böyle oldu, bi sorun mu yaşadınız?

Evet canım o günden sonra böyle olduk zaten.
Biz ayrı şehirlerdeyiz biliyorsundur o 3-4 gün yanıma geldi burdanda beraber Konyaya gittik yani 2 hafta falan beraberdik. Benim fevri davranışlarım yüzünden hiçbir gün iyi geçmedi.
En sonunda bağırdım çağırdım yüzüğü yüzüne fırlattım gitmiştim o günden sonrada artık benimle konuşmaz oldu. Hareketlerinden soğudum artık diyor koskoca 10 gün oldu yani ama düzelmiyoruz ayrılmak mı istiyorsun dedim hayır beni bu hale getiren sensin sadece bana biraz müsade et üstüme gelme bunaltma diyor fakat dediğim gibi ben aramasamda arayıp sorduğu yok pek.
Ne yapıcam bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…