Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Miniğininfaresii sende kendinden bahsetsene biraz tanıyalım tanısalım istiyorum:)
Bizimle ilgili sormak istediklerine cevap veririz varsa :)

Bide bizimle ilgili bi şey söylemek istedim bizde bunaklık var pekmezle unutuyoruz biz :26: Birbirimizi nasıl tanıdık unuta unuta bilmiyorum

Plan şöyle önce ben yerleşiyorum oraya siz de bana geliyosunuz misafir oluyosunuz bana börekler açıyorum size Eylül'de orda zaten o da geliyo öyle yani bil istedim planımız bu 007pekmez__akilli

İsterseniz bize de gelirsiniz misafirliğe anneannem var üst katına yerleşir kadını hayattan soğutabiliriz, ben bu potansiyeli gördüm bizde

pencereden atlarım bayramınızı kutlarımmmmm anee bi dak. hatlar karıştıı burayada bi gelimm dedim yegennnn değişiklik iyi olurrr hep monotonn

Sorun değil canım bende de var o bunaklık Sevdicek zamanında uyush olurdu alıştı garibim Ben 19 yaşındayım(19,5 ta olur :) Öss'ye hazırlanıyorum, tercih vermediğim için 3. yıla kaldım 2.5 yıllık ilişkim var. Mmm başka bişi gelmiyor siz sorarsınız :) Ha bide KK'ya 1 yıldan fazladır üyeyim bizim topik vardı, çok çok sevdiğimiz arkadaşlar, sağolsun bi arkadaş(!) sayesinde kapandı topik öyle işte :) Sizler kaç yaşındasınız? Neler yaparsınız? Seni biliorum gerçi de Pekmezi bilmiorum

İsterseniz bize de gelirsiniz misafirliğe anneannem var üst katına yerleşir kadını hayattan soğutabiliriz, ben bu potansiyeli gördüm bizde

Yaaşlıya saygı ve hürmetten ötürü yapmayalım böyle şeysiler
Benim eve gelirsiniz len daha komikli oluruz

Hoşgeldin sevgii

Biliyorum kuzum o topiğe bende uğrardım arada kısmet diyelim
Pekmeez onun da 4 senelik bi ilişkisi var sevdiceği askerde o bir teskere güzeli
Şu an çalışmıyo okumuyo sınava girecek ama bi de örgü kursuna gidiyo kendileri

Hımmm =) Allah kavuştursun Pekmezcim.. Bende örgü öğrenmek istiyorummmmm

Sana çüş demek istiyorum herkesin yüksek misadesiyle

Çüüüüüş lan çüş ne açsın oolum

Beni salıncaklara götürcen mi

Yaaşlıya saygı ve hürmetten ötürü yapmayalım böyle şeysiler
Benim eve gelirsiniz len daha komikli oluruz

Hoşgeldin sevgii[/I]

O da uyar

Ben de 18im 18,33 de olur

Tercihleri ciddiye almadığım için şu an ev sarmaşığıyım

Asker yareniyim 4 buçuk yıldır birlikteyiz

Genelde çok sıkılırım ve mütemadiyen açım

arada gelir ağlarım buralarda sevdiceğimin içine öküz kaçtığı zamanlar olur tabi bu ağlamalarım

Sonra öküz çıkınca gülmeye başlarım.

Çok nadir komikli olurum böyle

Bu kadar işte aklıma başka anlatacak şey gelmedi :44:

sen bana cüssss dediğin içinnn götürmicemmmm işte pışıkkkkkk

Ne konuşuyon len ben bunların hepsini anlatmıştım

Hımmm =) Allah kavuştursun Pekmezcim.. Bende örgü öğrenmek istiyorummmmm

Seneye giriciiim ben sınava

Bu sene her türlü uyuşukluk pozisyonu ve fırsatını denediğim için çalışma fırsatım olmadı

Örgüye de 2 gündür gidiyorum ve hocaya eziyet olup çile çektirdim öğrenene kadar ama şu an itibariyle o binbir güçlükle öğrendiğim modelden vazgeçmiş bulunmaktayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…