Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Demek her zaman öyle =) Bence ağzına biber sürdürtmez Pekmez her zaman böyleyse :KK53:

Hatun haklı dağılın :KK14: :KK53:

Son zamanlarda çok üretkenim ama bi kendime faydam yok bu fikir senlen ilgili ama len :KK1:

Ben de saçma sapan fikirciklere sahibim ama kimseye faydası yok :KK53::KK1:

Söyle len merak ettim :KK15::KK1:

Yok yok Beyinciğime yet sadece :KK53: Kızın üstüne üstüne gidiyoz, beni kovcak birazdan :KK52:

Kovmaz kovmaz beyinciğim :KK24:

O kovsa bileeem buranın patlağı benim.:KK51: Yani %33.333333 hissem var burda :KK51::KK53:

%33.3333lük kısımda takılırız biz de :KK53:

Hımmm =) Tanırız bizde :KK53: Ben biraz Fransız kaldım size :KK1: Ne zamandandır tanışıyosunuz?

Baya oldu yani sene olmasada bu topik açılmadan aylar önce falan tanısıyorduk topğide birlikte açma kararı aldık zaten pekmez tuba bi de ben :KK61:
ygs yopiğinde mi tanısmıstık biz len pekmez bak unutmuyorm hiç :KK1:

O kovsa bileeem buranın patlağı benim.:KK51: Yani %33.333333 hissem var burda :KK51::KK53:

Matematikle mi vuruyosun len güzel Türkçe'mle batırırım seni kız senden için dedi kovmaz diye bence :KK9:
(Ben yanlıs anladıysam burdan falezlere gidicem bu arada:KK1:)

Yaaaaaa gördün mü 2 dk' da çözdüm seni :KK53: Kıyamaz sana belli belli seviyo :KK53:

Baya oldu yani sene olmasada bu topik açılmadan aylar önce falan tanısıyorduk topğide birlikte açma kararı aldık zaten pekmez tuba bi de ben :KK61:
ygs yopiğinde mi tanısmıstık biz len pekmez bak unutmuyorm hiç :KK1:

Evet ygsden tanıştık kuzum ordan her şeysimiz aynı çıkmaya başladı. Sonra böyle olduk bak aha da böyle:KK19::nazar::13::KK9:

Matematikle mi vuruyosun len güzel Türkçe'mle batırırım seni kız senden için dedi kovmaz diye bence :KK9:
(Ben yanlıs anladıysam burdan falezlere gidicem bu arada:KK1:)

:KK1: Olmadı birlikte gideriz :KK1:

Miniğininfaresii bak ne diyeceğim sana ilk sayfada bizim anılarımız bölümümüz var topiğimize arayı uzatmadan uğrayacaksan seni de ekleyim oraya :KK61:

Evet ygsden tanıştık kuzum ordan her şeysimiz aynı çıkmaya başladı. Sonra böyle olduk bak aha da böyle:KK19::nazar::13::KK9:

:KK1: Olmadı birlikte gideriz :KK1:

Ay Allahımm ne güldüm yine gece gece :KK1: He biz tubayla sabah plan yaptık İstanbul'a gidiyoz sende geliyosun Eylül zaten orda orda toplancaz yani :KK1:

X